1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

AUTOMEDIKA, UAB - lengvųjų automobilių, mikroautobusų, visureigių servisas, remontas, taisymas Alytus Tikslinti duomenis

AUTOMEDIKA, UAB -  lengvųjų automobilių, mikroautobusų, visureigių servisas, remontas, taisymas Alytus

AUTOMEDIKA, UAB - lengvųjų automobilių, mikroautobusų, visureigių servisas, remontas, taisymas Alytus

UAB Automedika – tai lyderiaujantis lengvųjų automobilių ir mikroautobusų autoservisas Alytuje. Platus produktų ir paslaugų asortimentas, ilgametė patirtis, žinomi ir vertinami produktai, visa tai mums leidžia pasiūlyti įvairių paslaugų ir operatyviai reaguoti į klientams iškilusias problemas. Servise naudojame naujausią kompiuterinę įrangą, kuri padeda greitai ir tiksliai surasti gedimus bei juo pašalinti.
Kalniškės g. 2, LT-62175, ALYTUS
150056725
LT500567219
11 - 20 darbuotojų
892,77 € (2023 m. 07 mėn.)
2 321,41 € (2023 m. 07 mėn.)
264 586 €, pelnas po mokesčių -3,0 % (2021 m.)
AUTOMEDIKA, UAB -  lengvųjų automobilių, mikroautobusų, visureigių servisas, remontas, taisymas Alytus

Nuotraukų galerija

Papildoma informacija ir kontaktai

Darbo laikas: I-V: 08.00 - 18.00.
Veiklos apibūdinimas: UAB Automedika – tai lyderiaujantis lengvųjų automobilių ir mikroautobusų autoservisas Alytuje. Platus produktų ir paslaugų asortimentas, ilgametė patirtis, žinomi ir vertinami produktai, visa tai mums leidžia pasiūlyti įvairių paslaugų ir operatyviai reaguoti į klientams iškilusias problemas. Servise naudojame naujausią kompiuterinę įrangą, kuri padeda greitai ir tiksliai surasti gedimus bei juo pašalinti.
Lengvųjų automobilių, mikroautobusų, visureigių važiuoklės remontas, taisymas; variklių remontas, taisymas; pavarų dėžės remontas, taisymas; stabdžių sistemos remontas, taisymas; aušinimo sistemos remontas, taisymas; išmetimo sistemos remontas, taisymas.
Kompiuterinė diagnostika.
Elektros įrangos remontas, taisymas. Starterių remontas, taisymas; generatorių remontas, taisymas. Žibintų remontas, taisymas.
Ratų geometrija, padangų montavimas, balansavimas, remontas. Tepalų keitimas.
Prekyba automobilių naujomis atsarginėmis dalimis.