1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

AKMENĖS RAJONO JAUNIMO IR SUAUGUSIŲJŲ ŠVIETIMO CENTRASTikslinti duomenis

AKMENĖS RAJONO JAUNIMO IR SUAUGUSIŲJŲ ŠVIETIMO CENTRAS
 • AKMENĖS RAJONO JAUNIMO IR SUAUGUSIŲJŲ ŠVIETIMO CENTRAS

  AKMENĖS RAJONO JAUNIMO IR SUAUGUSIŲJŲ ŠVIETIMO CENTRAS - kvalifikacijos tobulinimas, profesinis mokymas, nuotolinio mokymo tinklas, socialinių įgūdžių ugdymo ir jaunimo klasės, valstybinės kalbos ir LR Konstitucijos pagrindų egzaminų vykdymas, ECDL testavimas, jaunimo informavimo taškas (JIT). Trečiojo amžiaus universitetas.
  Vytauto g. 3, LT-85114, NAUJOJI AKMENĖ AKMENĖS R.
  300008466
  51 - 100 darbuotojų
  978.25 € (2017 m. 12 mėn.)
  21088.90 € (2017 m. 12 mėn.)
  AKMENĖS RAJONO JAUNIMO IR SUAUGUSIŲJŲ ŠVIETIMO CENTRAS

  Papildoma informacija ir kontaktai

  Darbo laikas (administracija): I-V: 08.00 - 17.00.
  Darbo laikas (centras): I-V: 07.00 - 20.00.
  Jaunimo ir suaugusiųjų formalusis ir neformalusis mokymas. Suaugusiųjų vidurinio mokymo programos akreditacija. Gimnazijos statusas. Nuotolinio mokymo tinklas pagal įvairias programas: jaunimo ir suaugusiųjų formalusis pagrindinis ir vidurinis mokymas, taikant nuotolinio mokymo formą (nuotolinė kompiuterinė mokymo programa MOODLE, Adobe Connect).
  Socialinių įgūdžių ugdymo klasė.
  Jaunimo klasė.
  Vaikų dienos centras: Uogys, Vytauto g. 3, Naujoji Akmenė.
  Kvalifikacijos tobulinimas pedagogų ir bendruomenės: kalbų (lietuvių, anglų, rusų, vokiečių, prancūzų) kursai (mokymas), kompiuterinio raštingumo, pynimo iš vytelių, keramikos, verslo pagrindų, buhalterinės apskaitos, viešųjų pirkimų organizavimas.
  Suaugusiųjų profesinis mokymas. Formaliosios profesinio mokymo programos: kompiuterio vartojimo pagrindų, staliaus, mūrininko, siuvėjo - operatoriaus, plataus profilio kirpėjo, manikiūrininko, verslo organizatoriaus ir kt.
  Suaugusiųjų profesinis mokymas. Neformalios profesinio mokymo programos: kompiuterinio raštingumo, supažindinimo su statybininko ir medienos apdirbimo profesijomis, dažytojo profesinių žinių ir praktinių įgūdžių atnaujinimo, staliaus profesinių žinių ir įgūdžių atnaujinimo, staliaus ir dailidės profesinių žinių ir įgūdžių atnaujinimo, siuvėjo profesinių žinių ir įgūdžių atnaujinimo, dailidės profesinių žinių ir įgūdžių atnaujinimo ir kt.
  Suaugusiųjų profesinis mokymas. Neformalios profesinio mokymo programos: akmens apdirbėjo, verslo organizavimo, supažindinimo su verslo pradmenimis, mūrininko, staliaus, apdailininko, kompiuterio vartojimo pagrindų, pardavėjo profesinių žinių ir įgūdžių atnaujinimo, virėjo žinių ir įgūdžių atnaujinimo ir kt.
  Profesinis orientavimas (psichologo konsultacijos). Karjeros planavimas.
  Europos Sąjungos projektų rengimas, vykdymas (konsultacijos, administravimas).
  ECDL įgaliotasis testavimo centras.
  Valstybinės kalbos ir Lietuvos Respublikos Konstitucijos pagrindų egzaminų vykdymas. Valstybinio kalbos egzamino rengimas (ruošimas, paruošimas) ir laikymas (rusakalbiams ir kitataučiams). Organizavimas.
  Akredituota savanorius priimanti organizacija. Šia veikla siekiama prisidėti prie visuomenės gerovės kūrimo, stiprinanti socialinius ryšius, įtraukianti savanorius į aktyvų dalyvavimą Centro bendruomenės gyvenime.
 • AKMENĖS RAJONO JAUNIMO IR SUAUGUSIŲJŲ ŠVIETIMO CENTRAS įmonės filialai ir dukterinės įmonės

 • AKMENĖS RAJONO JAUNIMO IR SUAUGUSIŲJŲ ŠVIETIMO CENTRAS įmonės žemėlapis ir koordinatės

  Vytauto g. 3, LT-85114, NAUJOJI AKMENĖ AKMENĖS R.
 • AKMENĖS RAJONO JAUNIMO IR SUAUGUSIŲJŲ ŠVIETIMO CENTRAS įmonės įsiskolinimai SoDrai. Socialinio draudimo įmokų, baudų ir delspinigių sumų bei atidėtų mokėjimų istorija pagal viešus draudėjo duomenis iš VSDF valdybos informacinės sistemos.

  AKMENĖS RAJONO JAUNIMO IR SUAUGUSIŲJŲ ŠVIETIMO CENTRAS įmonės kreditingumo įvertinimas

 • AKMENĖS RAJONO JAUNIMO IR SUAUGUSIŲJŲ ŠVIETIMO CENTRAS įmonės darbuotojų skaičius