1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

ŽIDINIŲ ŠILUMA, Donato Žibiko IVVTikslinti duomenis

ŽIDINIŲ ŠILUMA, Donato Žibiko IVV

ŽIDINIŲ ŠILUMA, Donato Žibiko IVV

ŽIDINIŲ ŠILUMA - prekyba įvairių gamintojų židiniais ugniakurais, krosnelėmis, viryklėmis, kieto kuro katilais, pirties krosnelėmis, akmens apdaila, kaminų sistemomis ir šiai sričiai izoliacinėmis medžiagomis.
Pramonės g. 21 C, LT-78136, ŠIAULIAI
616744
ŽIDINIŲ ŠILUMA, Donato Žibiko IVV

Nuotraukų galerija

Papildoma informacija ir kontaktai

Darbo laikas: I-V: 09.00 - 18.00; VI: 09.00 - 14.00.
ŽIDINIŲ ŠILUMA - prekyba įvairių gamintojų židiniais ugniakurais, krosnelėmis, viryklėmis, kieto kuro katilais, pirties krosnelėmis, akmens apdaila, kaminų sistemomis ir šiai sričiai izoliacinėmis medžiagomis. Visi inžineriniai sprendimai. Santechnika, nuotėkos, šildymo, šaldymo sistemos, vėdinimas, kaminų sistemos. Visų sistemų montavimas, priežiūra, konsultacijos, didelės nuolaidos.
Įvairių gamintojų židiniai, židinių kapsulės ir ugniakurai, židinių apdaila, darbai iš marmuro ir granito, įvairūs katilai, kieto kuro katilai, krosnelės, viryklės, pirties krosnelės, kubilo krosnelės su pilnai sukomplektuota šildymo sistema, akmens apdaila, kaminai, dūmtraukiai, visos kaminų sistemos ir jų priedai (kaminai yra tiek paprasti, tiek apšiltinti).
Prekyba krosnelėmis. Krosnelės: dengtos emaliu, granulinės, ketaus, konvekcinės, mažos, pakabinamos, pastatomos, plieninės, su akmens apdaila, su akumuliacija, su keramikos apdaila, su virykle.
Prekyba židiniais. Židiniai: ketaus, lauko, atidaromomis durelėmis, pakeliamomis durelėmis, pakabinami, pagal užsakymus, pastatomi, plieniniai, su akumuliacija, su biokuru, su dvipusiu stiklu, su kampiniu stiklu, su lenktu stiklu, su tiesiu stiklu, įmontuojami židiniai.
Prekyba krosnimis. Krosnys: akumuliacinės, su kanalais, su kokliais.
Prekyba kaminų sistemomis ir jų detalėmis. Prekiaujame kaminų įdėklais tiek šiltintais, tiek paprastais. Gaminame visas kaminų sistemų detalės. Komplektuojame pilnas sistemas, montuojame. Prekiaujame "Schiedel" kaminų sistemomis.