ŽIDINIŲ ŠILUMA, Donato Žibiko individuali veiklaTikslinti duomenis

 • ŽIDINIŲ ŠILUMA - prekyba įvairių gamintojų židiniais ugniakurais, krosnelėmis, viryklėmis, kieto kuro katilais, pirties krosnelėmis, akmens apdaila, kaminų sistemomis ir šiai sričiai izoliacinėmis medžiagomis.
  Pramonės g. 21 C, LT-78136, ŠIAULIAI
  616744
  ŽIDINIŲ ŠILUMA, Donato Žibiko individuali veikla

  Įmonės nuotraukų galerija

  Įmonės informacija

  Darbo laikas: I-V: 09.00 - 18.00; VI: 09.00 - 14.00.
  Visi inžineriniai sprendimai. Santechnika, nuotėkos, šildymo, šaldymo sistemos, vėdinimas, kaminų sistemos. Visų sistemų montavimas, priežiūra, konsultacijos, didelės nuolaidos.
  Įvairių gamintojų židiniai, židinių kapsulės ir ugniakurai, židinių apdaila, darbai iš marmuro ir granito, įvairūs katilai, kieto kuro katilai, krosnelės, viryklės, pirties krosnelės, kubilo krosnelės su pilnai sukomplektuota šildymo sistema, akmens apdaila, kaminai, dūmtraukiai, visos kaminų sistemos ir jų priedai (kaminai yra tiek paprasti, tiek apšiltinti).
  Prekyba krosnelėmis. Krosnelės: dengtos emaliu, granulinės, ketaus, konvekcinės, mažos, pakabinamos, pastatomos, plieninės, su akmens apdaila, su akumuliacija, su keramikos apdaila, su virykle.
  Prekyba židiniais. Židiniai: ketaus, lauko, atidaromomis durelėmis, pakeliamomis durelėmis, pakabinami, pagal užsakymus, pastatomi, plieniniai, su akumuliacija, su biokuru, su dvipusiu stiklu, su kampiniu stiklu, su lenktu stiklu, su tiesiu stiklu, įmontuojami židiniai.
  Prekyba krosnimis. Krosnys: akumuliacinės, su kanalais, su kokliais.
  Prekyba kaminų sistemomis ir jų detalėmis. Prekiaujame kaminų įdėklais tiek šiltintais, tiek paprastais. Gaminame visas kaminų sistemų detalės. Komplektuojame pilnas sistemas, montuojame. Prekiaujame "Schiedel" kaminų sistemomis.
 • Žemėlapis

  Pramonės g. 21 C, LT-78136, ŠIAULIAI