1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

VALDORAMA, UAB - mikroautobusų ir lengvųjų autoservisas Kaune Tikslinti duomenis

VALDORAMA, UAB - mikroautobusų ir lengvųjų autoservisas Kaune

VALDORAMA, UAB - mikroautobusų ir lengvųjų autoservisas Kaune

UAB VALDORAMA - mikroautobusų ir lengvųjų autoservisas. Įmonė teikia autoserviso paslaugas.
Ateities pl. 30 F, LT-52163, KAUNAS
300600119
LT100003788613
11 - 20 darbuotojų
743.23 € (2020 m. 03 mėn.)
845.56 € (2020 m. 03 mėn.)
VALDORAMA, UAB - mikroautobusų ir lengvųjų autoservisas Kaune

Nuotraukų galerija

Papildoma informacija ir kontaktai

I-VI: 08.00 - 17.00.
Mikroautobusų ir lengvųjų autoservisas. Įmonė teikia autoserviso paslaugas. Padangų montavimas ir lengvųjų automobilių, visureigių, mikroautobusų bei sunkvežimių iki 3,5t remontas.
Įmonė gali vienu metu remontuoti bei aptarnauti septynias lengvąsias transporto priemones, kurių aukštis neribojamas o svoris iki 5t, atstumas tarp ašių iki 4,7 metro.
Ratų geometrijos reguliavimas atliekamas naudojant stendą su 3D technologija.
Valdorama UAB atlieka važiuoklės, starterių, generatorių, vairo kolonėlių bei vairo stiprintuvo siurblių remonto darbus.
Pagrindinės Autoserviso teikiamos paslaugos: Lengvųjų automobilių ir mikroautobusų remontas. Variklių remontas. Paskirstymo diržo keitimas. Važiuoklės remontas. Padangų montavimas, balansavimas, pardavimas. Žibintų reguliavimas. Kompiuterinis ratų suvedimas. Stabdžių sistemos remontas. Autoelektrikas. Tepalų ir filtrų keitimas. Vairo kolonėlių remontas.
Techninės apžiūros paslauga. Kompiuterinė diagnostika. Starterių remontas. Generatorių remontas. Virinimo darbai. Autoserviso adresas: Ateities plentas 30F Kaunas. Darbus atliekame per 1-2 darbo dienas. Skubiai ir su garantija. Sudarome sutartis su įmonėmis ilgalaikiam bendradarbiavimui www.valdorama.lt
Valdoramos mobilus ratų servisas: greitai atvyksta ten, kur pageidaujate įmonės automobilių stovėjimo aikštelę, garažą, namo kiemą ar tiesiog kelio atkarpą, kurioje sustojo jūsų transporto priemonė. Jums niekuomet nereikia laukti eilėje ar rūpintis trūkstamomis detalėmis.
Užtikrindami kokybę. Valdoramos darbuotojai naudoja modernias montavimo stakles ir kompiuterizuotą padangų balansavimo stendą. Patyrę meistrai ne tik pasirūpina padangų keitimu ar smulkiais gedimais, bet ir konsultuoja dėl efektyvaus padangų naudojimo. Už patrauklią kainą.
Iškviesdami specialistus ten, kur jums reikia, išvengiate papildomų transportavimo išlaidų. Išsikvietę mobilią ratų taisyklą, sumokėsite ne daugiau nei įprastame automobilių servise.
Trokštate riedėti saugiai ir be rūpesčių? Meistrai yra pasirengę vykti, vos jums paskambinus telefonu +370 67 66 33 66 Taip pat galite atvykti ir į stacionarų servisą Kaune, adresu Ateities pl. 30F