1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

VAITIEKŪNŲ MEDELYNAS - vaismedžių, vaiskrūmių sodinukai Babtai, Kauno rajonas Tikslinti duomenis

VAITIEKŪNŲ MEDELYNAS - vaismedžių, vaiskrūmių sodinukai Babtai, Kauno rajonas

VAITIEKŪNŲ MEDELYNAS - vaismedžių, vaiskrūmių sodinukai Babtai, Kauno rajonas

Erdvioje sodyboje, Trešnių gatvėje, vaisius nokina kelių šimtų skirtingų veislių vaismedžiai ir vaiskrūmiai. Gausus asortimentas leidžia pirkėjui parinkti labiausiai jo poreikius ir lūkesčius atitinkančias veisles.
Trešnių g. 5, LT-54334, BABTŲ MSTL. BABTŲ SEN. KAUNO R.
Facebook puslapis
VAITIEKŪNŲ MEDELYNAS - vaismedžių, vaiskrūmių sodinukai Babtai, Kauno rajonas

Nuotraukų galerija

Papildoma informacija ir kontaktai

Darbo laikas: I-V: 08.00 - 17.00, kitu laiku pagal susitarimą.
Facebook puslapis
VAITIEKŪNŲ MEDELYNE greta tradicinių obelaičių, kriaušaičių, vyšnaičių, slyvaičių augina ir vynmedžius, persikus, abrikosus, nektarinus, graikinius riešutus bei kitus retus sodinukus.
Medelyne auginami ir parduodami Lietuvoje užauginti vaismedžių, vaiskrūmių sodinukai.
Erdvioje sodyboje Trešnių gatvėje vaisius nokina kelių šimtų skirtingų veislių vaismedžiai ir vaiskrūmiai. Gausus asortimentas leidžia pirkėjui parinkti labiausiai jo poreikius ir lūkesčius atitinkančias veisles. O sodinukus, užaugintus pačių ūkininkų rankomis, pirkėjai gali išsirinkti tiesiai iš lauko.
Kiekvienas augalas turi savo išskirtinius poreikius, todėl kartu su sodinuku pirkėjas visuomet gauna išsamią informaciją apie jo sodinimą, auginimą bei priežiūrą.
Esame Vynuogininkų asociacijos nariai.Vynuogininkų asociacija siekia populiarinti vynuogininkystę Lietuvoje, dalintis patirtimi,suteikti žinių apie vynuogių veisles, agrotechniką, genėjimą, užmegzti ryšius su kaimyninių šalių vynuogininkais ir skleisti vyno kultūrą Lietuvoje.
Vaitiekūnų medelyne didelis vaismedžių pasirinkimas: obelys, kriaušės, vyšnios, trešnės, slyvos, persikai, abrikosai.
Taip pat ir vaiskrūmių: šilauogės, sausmedžiai juodieji, baltieji, raudonieji serbentai, šilkmedžiai, riešutmedžiai, lazdynai, avietės, gervuogės, agrastai, vynuogės.
Paieškos žodžiai: Vaitiekūnų medelynas Babtai; didelis vaismedžių pasirinkimas Babtuose; obelys, kriaušės, vyšnios, trešnės, slyvos, persikai, abrikosai; Taip pat ir vaiskrūmių: šilauogės, sausmedžiai juodieji, baltieji, raudonieji serbentai, šilkmedžiai, riešutmedžiai, lazdynai, avietės, gervuogės, agrastai Babtuose;
Paieškos žodžiai: Vaitiekūnų medelyne; vaismedžių medelynas; vaismedžių sodinukai; medelynai; obelų sodinukai; vyšnių sodinukai; slyvų sodinukai; medelynas Kaunas; medelynas Kauno rajone;