1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

TIMA, UAB - statybos, renovacijos, apdailos, gerbūvio, kelių, gatvių ir kiti remonto darbai Šilutėje Tikslinti duomenis

TIMA, UAB - statybos, renovacijos, apdailos, gerbūvio, kelių, gatvių ir kiti remonto darbai Šilutėje

TIMA, UAB - statybos, renovacijos, apdailos, gerbūvio, kelių, gatvių ir kiti remonto darbai Šilutėje

TIMA, UAB - mūsų bendrovė turi ilgametę patirtį statybų srityje, yra apsirūpinusi mechanizmais ir technologine įranga. Kvalifikuotų specialistų dėka gali kokybiškai ir greitai atlikti įvairius statybos, gerbūvio, kelių ir gatvių remonto darbus. Esame sukaupę didelę profesinę patirtį statant naujus pastatus bei rekonstruojant ar remontuojant esamus statinius.
Pramonės g. 4 A, LT-99116, ŠILUTĖ
177016534
LT770165314
31 - 50 darbuotojų
840.20 € (2020 m. 03 mėn.)
8694.25 € (2020 m. 03 mėn.)
TIMA, UAB - statybos, renovacijos, apdailos, gerbūvio, kelių, gatvių ir kiti remonto darbai Šilutėje

Nuotraukų galerija

Papildoma informacija ir kontaktai

Darbo laikas: I-V: 07.30 - 16.30.
Statybos paslaugos, remontas. Visuomeninių ir pramoninių objektų statyba. Mūsų bendrovė turi ilgametę patirtį statybų srityje, yra apsirūpinusi mechanizmais ir technologine įranga. Kvalifikuotų specialistų dėka gali kokybiškai ir greitai atlikti įvairius statybos darbus. Esame sukaupę didelę profesinę patirtį statant naujus pastatus bei rekonstruojant ar remontuojant esamus statinius.
Gyvenamųjų ir negyvenamųjų namų statyba. Konsultuojame visais su namų statyba susijusiais klausimais. Atliekame sąmatinius skaičiavimus, vykdome techninę priežiūrą. Namų statyba nuo pamatų iki vidaus apdailos darbų. Atliekame aplinkos tvarkymo darbus.
Gerbūvio, kelių ir gatvių remontas, jų priežiūra. Atliekame įvairius kelių ir gatvių remonto ir dangų atstatymo darbus. Vykdome kelio pagrindų paruošimo ir formavimo darbus.
Aplinkos tvarkymas. Įrengiame aikšteles, klojame takelius. Parduodame maltą betono skaldą, kuri puikiai tinka dangų pagrindams. Atliekame sniego valymo darbus.
Apdailos darbai, mūro darbai, betonavimo darbai.
Skardinimas, skardinimo darbai.
Montavimo darbai.
Santechnikos įrangos montavimas, santechniko paslaugos.
Santechniko paslaugos.
Elektriko paslaugos.
Technikos ir įrankių nuoma. Statybinių mechanizmų nuoma.
Birių krovinių pervežimai.
Inžinerinių tinklų įrengimas.
Nuomos paslaugos. Išnuomojamos patalpos biurams, komercinei ir administracinei veiklai. Pastato pirmame aukšte yra salė tinkama prekybai. Patogus privažiavimas. Automobilių stovėjimo aikštelė.