1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

TECHLINTA, UAB - prekyba skerdyklų įranga UkmergėjeTikslinti duomenis

TECHLINTA, UAB - prekyba skerdyklų įranga Ukmergėje
 • UAB Techlinta - specializuojasi skerdyklų ir mėsos perdirbimo įrengimų platinimu Pabaltijo šalyse.
  Vilniaus g. 100, LT-20166, UKMERGĖ
  303126886
  LT100007992111
  2013-08-28
  iki 10 darbuotojų
  TECHLINTA, UAB - prekyba skerdyklų įranga Ukmergėje

  Įmonės nuotraukų galerija

  Įmonės informacija

  Darbo laikas: I-V: 08.00 - 17.00.
  UAB Techlinta - specializuojasi skerdyklų ir mėsos perdirbimo įrengimų platinimu Pabaltijo šalyse. Atstovaujame skerdimo įrankių gamintoją FREUND Maschinenfabrik GmbH & Co. KG. Įrankių inovacijos ir gamybos tradicijos tęsiasi nuo 1928 metų. Gaminami profesionalūs skerdimo įrankiai įgijo pasitikėjimą ir pripažinimą visame pasaulyje.
  Specializuojamės skerdyklos įrankių ir įrangos tiekimu, įrengimų gamyba. Skerdykloms galime pasiūlyti visą nomenklatūrą įrankių, įrengimų ir kitų komponentų. Projektuojame, gaminame ir montuojame skerdykloms: oro linijas, svaiginimo boksus, mechanines ir pneumatines darbo aikšteles, išpjaustymo linijas bei kitą įrangą.
  Paslaugos. Projektuojame ir gaminame oro linijas skerdykloms, gaminame įrangą skerdykloms pagal kliento poreikius, gaminame įrangą iš nerūdijančio ir juodo (karštai cinkuoto) plieno, konsultuojame rengiant projektinius planus ir parenkant įrangą.
  Įrankiai ir įrengimai skerdykloms: Freund skerdimo pjūklai (pjūklų juostos, pjūklų diskai, atsarginės dalys), balansyrai pjūklams ir kitiems įrankiams, pakėlimo ir nuleidimo elevatoriai, svaiginimo boksai (kiaulėms ar galvijams, mechaniniai, pneumatiniai, RITUALINIAI)
  Kiaulių šėrių plikinimo-pešimo vonios (jų atsarginės dalys, pešimo kaladės, kaitinimo elementai, reduktoriai ir kt.), mėsos išpjaustymo linijos, subproduktų perdirbimo įrengimai (žarnų, skrandžių, kanopų, kojų bei galvų valymo mašinos), euro kabliai standartiniai, nukraujinimo, nukraujinimo su automatiniu atsikabinimu, su ritinėliais).
  Įranga mėsos perdirbimo pramonei: higienos įranga (Higienos stotys, batų ir prijuosčių plovimo įrenginiai, batų džiovyklos, turniketai, spintos, rankų dezinfektoriai, sterilizatoriai ir kt.), stacionarūs juostiniai pjūklai (mėsai, šaldytai mėsai ir kaulams), trimeriai (mėsos išpjaustymui, mėsos atskyrimui nuo kaulų, odos ar riebalų šalinimui), išpjaustymo peiliai, peilių galandinimo mašinos.
  Plovimo mašinos (skirtos plauti euro dėžės, euro paletes, įvairius padėklus), transportavimo vežimėliai (euro dėžių, faršo ir kt.), euro vežimų (faršo vežimėlių-„kitaikių“) keltuvai – savivarčiai, mėsmalės, kuteriai, kimštuvai, masažuokliai, maišyklės, injektoriai (stacionarūs daugiaadatiniai ir rankiniai injektoriai), rūkymo kameros, rūkymo vežimėliai, kartelės vežimėliams, vakuuminiai pakavimo įrengimai.
  Ratukai ir kronšteinai. Ratukai ir kronšteinai maisto pramonei, karščiui atsparūs ratukai, bendros paskirties ratukai, pramoniniai ratukai, konteinerių ratukai, hidraulinių vežimėlių ratukai.
 • Žemėlapis

  Vilniaus g. 100, LT-20166, UKMERGĖ
 • Įsiskolinimai SoDrai. Socialinio draudimo įmokų, baudų ir delspinigių sumų bei atidėtų mokėjimų istorija pagal viešus draudėjo duomenis iš VSDF valdybos informacinės sistemos.

  Įmonės kreditingumo informacija

 • Darbuotojų skaičius