1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

TAURUS MIŠKAS, UAB - miško pirkimas pietų Lietuvoje, miško kirtimas, atsodinimas Tikslinti duomenis

TAURUS MIŠKAS, UAB -  miško pirkimas pietų Lietuvoje, miško kirtimas, atsodinimas

TAURUS MIŠKAS, UAB - miško pirkimas pietų Lietuvoje, miško kirtimas, atsodinimas

UAB TAURUS MIŠKAS - tai jauna ir perspektyvi įmonė, atliekanti visas su miškininkyste susijusias paslaugas visuose Lietuvos regionuose.
Kalvų g. 18, LT-64136, SALOS K. DAUGŲ SEN. ALYTAUS R.
304080299
LT100009627113
iki 10 darbuotojų
595.16 € (2020 m. 10 mėn.)
576.67 € (2020 m. 10 mėn.)
TAURUS MIŠKAS, UAB -  miško pirkimas pietų Lietuvoje, miško kirtimas, atsodinimas

Nuotraukų galerija

Papildoma informacija ir kontaktai

Miško kirtimas ir valymas. Miško pirkimas visoje pietų Lietuvoje. Miškų atsodinimas.
Įmonėje suburta veržli profesionalų komanda, kurios pagrindinė veiklos kryptis yra miškininkystės, kraštovaizdžio ir aplinkos tvarkymo darbai, medienos ruoša bei darbas su privačių miško valdų savininkais.
Konsultuojame miško pirkimo/pardavimo, miško ruošos, medienos sortimentacijos ir kitais klausimais. Skiriamas didelis dėmesys bendradarbiavimui ir gerų santykių su klientais palaikymui siekiant įvykdyti visus duotus įsipareigojimus.
Paieškos žodžiai: perkame mišką; perkame mišką su žeme; perkame statų mišką; perkame medieną; sanitariniai darbai; miško retinimo darbai; rėžiame biržės; parduodame apvaliąją medieną; želdome kirtavietes; paruošiame kirtimo dokumentaciją; konsultacijos miškininkystės klausimais; miško ruoša; miško pirkimas; sanitarinis kirtimas; plynasis kirtimas;
Paieškos žodžiai: ugdomasis kirtimas; atrankinis ar specialusis miško kirtimas; medienos ištraukimas; miško valymas; parkų įrengimas; jaunuolynų ugdymas; miško retinimas; miškų atsodinimas; krūmų kirtimas; smulkinimas; biržių rėžimas; transporto paslaugos