1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

SODAITYTĖS MEDELYNAS ūkininkų D. ir V. Manarkų ūkis Tikslinti duomenis

SODAITYTĖS MEDELYNAS ūkininkų  D. ir V. Manarkų ūkis

SODAITYTĖS MEDELYNAS ūkininkų D. ir V. Manarkų ūkis

SODAITYTĖS MEDELYNAS - platus vaismedžių ir vaiskrūmių sodinukų asortimentas. Konsultacijos sodo įveisimo bei priežiūros klausimais. Ilgametė patirtis.
Trešnių g. 9, LT-54334, BABTŲ MSTL. BABTŲ SEN. KAUNO R.
5723083 ūkio kodas
SODAITYTĖS MEDELYNAS ūkininkų  D. ir V. Manarkų ūkis

Nuotraukų galerija

Papildoma informacija ir kontaktai

Žemaūgės, vidutinio augumo ir aukštaūgės obelys.
Kriaušės, riešutmedžiai, lazdynai.
Vyšnios, trešnės, slyvos.
Persikai, abrikosai, sedulos.
Graikiniai riešutmedžiai, lazdynai.
Juodieji ir raityti šilkmedžiai.
Serbentai, agrastai, avietės.
Valgomieji sausmedžiai, šilauogės.
Medlieva (ameliankis), aktinidijos, vynuogės, šermukšniai.
Koloniniai augalai: koloninės medlievos, koloninės obelys, koloninės slyvos, koloninės kriaušės.
Medelynas yra įsikūręs Babtuose, šalia Lietuvos sodininkystės ir daržininkystės instituto. Savo veiklą pradėjome 1988 metais. Daugiau kaip per dvidešimt metų sukaupta ne tik didelė teorinė bei praktinė darbo patirtis, bet ir gausi sodo augalų kolekcija.
Joje vien tik vaismedžių yra 240 veislių, neskaitant vaiskrūmių ir kitų sodo augalų. Ypač gausi yra obelų kolekcija – 88 veislės, trešnių – 46 veislės, slyvų – 42 veislės, persikų – 17 veislių, abrikosų – 7 veislės, vyšnių – 18 , kriaušių – 22 veislės.
Taip pat auginame nektarinus, slyvos ir abrikoso hibridus, auga vyšnia – trešnė, dauginame juoduosius šilkmedžius, riešutmedžius, lazdynus, avietes, serbentus.
Visa tai sudaro galimybes ne tik gerai pažinti įvairių augalų savybes, bet ir atrinkti pačius geriausius tolimesniam dauginimui.
Kiekvienais metais išauginame daugiau kaip 100 veislių sodinukų asortimentą. Medelyną nuolat kontroliuoja Valstybinė Augalininkystės tarnyba, o nuo 2006 m. esame atestuoti ir prižiūrimi Valstybinės Sėklų ir Grūdų tarnybos. Augalai yra sveiki, garantuoti, jiems reguliariai atliekami fitosanitariniai tyrimai.
Gerai pažindami augalus, pirkėjams pateikiame atspariausias ir geriausias jų veisles bei padedame jiems atsirinkti tinkamiausius , gebančius augti ir derėti bet kuriame Lietuvos krašte. Todėl mūsų sodinukai sėkmingai keliauja į Vilniaus, Zarasų, Ignalinos sodus, smėlėtąją Dzūkiją ir pajūrį – į ten, kur sodą įveisti nėra taip paprasta ir lengva. Gauname daug gražių atsiliepimų, padėkų. Tai skatina stengtis, pateisinti įgytą žmonių pasitikėjimą.
Paieškos žodžiai: vaismedžiai; vaismedžių medelynas; vaiskrūmių medelynas; sodinukai; medelynas; daigai; sėklos; medelynas Babtuose; sėklos; medeliai; medelių sodinukai; obelų sodinukai; vyšnių sodinukai; slyvų sodinukai; medelynas Kaune; medelynas Kauno rajone; vaiskrūmiai; kriaušių sodinukai; trešnių sodinukai; obelys;
Paieškos žodžiai: nektarinų sodinukai; avietės; aviečių sodinukai; rojaus obelaitė; valgomasis sausmedis; juodasis šilkmedis; persikų sodinukai; abrikosų sodinukai; agrastai; persikai; nektarinai; slyvos; kriaušės; avietės; vyšnios; serbentai; koloniniai augalai; koloninės medlievos; koloninės obelys; koloninės slyvos; koloninės kriaušės; medlieva (ameliankis); aktinidijos; vynuogės; šermukšniai.
Paieškos žodžiai: riešutmedžiai; lazdyno sodinukai; lazdynai; graikinis riešutmedis; juodieji serbentai; šilauogės; raudonieji serbentai; augalų sodinukai vazonuose; senovinės obelys; sėkliniai poskiepiai; aukštaūgės obelys; žemaūgiai medeliai; sodinukų priežiūra; kaip sodinti medelius; genėjimas; vaismedžių sodinimas; sodo purškimas; kuo purkšti medelius; vynuogės; šilauogės; aktinidijos; sedulos; raityti šilkmedžiai; šilkmedžiai; sedula;