1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

ŠIAULIŲ METALO GRUPĖ, UABTikslinti duomenis

ŠIAULIŲ METALO GRUPĖ, UAB
 • UAB Šiaulių metalo grupė sėkmingai dirba jau 14 metų. Superka juodųjų ir spalvotųjų metalų laužą iš įmonių, organizacijų ir gyventojų. Superka vario laužą, aliuminio laužą, žalvario laužą, bronzos laužą, nerūdijančio plieno laužą.
  Dubijos g. 20 G, LT-77207, ŠIAULIAI
  145625694
  LT456256917
  11 - 20 darbuotojų
  350.61 € (2017 m. 11 mėn.)
  1847.46 € (2017 m. 11 mėn.)
  ŠIAULIŲ METALO GRUPĖ, UAB

  Įmonės nuotraukų galerija

  Įmonės informacija

  Darbo laikas: I-V: 08.00 - 17.00.
  UAB Šiaulių metalo grupė sėkmingai dirba jau 14 metų. Superka juodųjų ir spalvotųjų metalų laužą iš įmonių, organizacijų ir gyventojų. Didesniais kiekias išsiveža savo transportu. NEMOKAMAI išveža nebetinkamą naudoti buitinę ir elektroninę techniką. Superka vario laužą, aliuminio laužą, žalvario laužą, bronzos laužą, nerūdijančio plieno laužą.
  Tvarko ir demontuoja įvairių gabaritų metalo laužą užsakovų nurodytose vietose. Supirkto laužo svėrimas elektroninėmis, sertifikuotomis, metrologinę patikrą turinčiomis automobilinėmis svarstyklėmis. Teikia svėrimo paslaugas. Superka katalizatorius, elektronikos laužą. NEMOKAMAI išveža nebetinkamą naudoti buitinę ir elektroninę techniką.
  Prekyba akmens anglimi, durpių briketais.
  Paieškos žodžiai: Metalo laužas; metalo atliekos; špižius; varis; žalvaris; plienas; bronza; aliuminis; švinas; skardų laužas; nerūdijantis plienas; juodasis ir spalvotasis metalo laužas; elektronikos laužas; automobilių skardų laužas; kieto kuro pardavimas; akmens anglis; durpių briketai; kietas kuras;
 • Įmonės filialai, dukterinės įmonės

 • Žemėlapis

  Dubijos g. 20 G, LT-77207, ŠIAULIAI
 • Įsiskolinimai SoDrai. Socialinio draudimo įmokų, baudų ir delspinigių sumų bei atidėtų mokėjimų istorija pagal viešus draudėjo duomenis iš VSDF valdybos informacinės sistemos.

  Įmonės kreditingumo informacija

 • Darbuotojų skaičius