1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

RADVYDĖ, UABTikslinti duomenis

RADVYDĖ, UAB
 • RADVYDĖ, UAB

  RADVYDĖ, UAB - visos valymo paslaugos. Sudaromos ilgalaikės pastovaus aptarnavimo sutartys. Visos patalpų vidaus valymo paslaugos Klaipėdos mieste ir regione.
  Artojo g. 3, LT-92105, KLAIPĖDA
  140792440
  LT407924418
  31 - 50 darbuotojų
  297.92 € (2017 m. 12 mėn.)
  6569.84 € (2017 m. 12 mėn.)
  RADVYDĖ, UAB

  Nuotraukų galerija

  Papildoma informacija ir kontaktai

  Darbo laikas: I-V: 08.00 - 17.00.
  Visos valymo paslaugos. Sudaromos ilgalaikės pastovaus aptarnavimo sutartys.
  Valymo paslaugos. Patalpų, biurų, butų, įmonių, privačių namų valymas. Visos patalpų vidaus valymo paslaugos, Klaipėdos m. ir regione, Kauno m. ir regione. Sudaromos ilgalaikės sutartys.
  Langų plovimas, valymas. Visos patalpų vidaus valymo paslaugos Klaipėdos m. ir regione, Kauno m. ir regione. Sudaromos ilgalaikės sutartys.
  Generalinis tvarkymas (valymas) po statybinių (remonto) darbų. Visos patalpų vidaus valymo paslaugos Klaipėdos m. ir regione, Kauno m. ir regione. Sudaromos ilgalaikės sutartys.
  Minkštų baldų, kiliminių dangų valymas drėgnu būdu namuose bei įmonėse. Visos patalpų vidaus valymo paslaugos Klaipėdos m. ir regione, Kauno m. ir regione. Sudaromos ilgalaikės sutartys.
  Kietų dangų atšveitimas (valymas), impregnavimas. Visos patalpų vidaus valymo paslaugos Klaipėdos m. ir regione, Kauno m. ir regione. Sudaromos ilgalaikės sutartys.
  Kietų dangų dengimas apsauginėmis plėvelėmis, poliravimas. Visos patalpų vidaus valymo paslaugos Klaipėdos m. ir regione, Kauno m. ir regione. Sudaromos ilgalaikės sutartys.
  Lauko teritorijų valymas bei priežiūra.
  Visos patalpų vidaus valymo paslaugos Klaipėdos m. ir regione, Kauno m. ir regione. Sudaromos ilgalaikės sutartys.
 • RADVYDĖ, UAB įmonės filialai ir dukterinės įmonės

 • RADVYDĖ, UAB įmonės žemėlapis ir koordinatės

  Artojo g. 3, LT-92105, KLAIPĖDA
 • RADVYDĖ, UAB įmonės įsiskolinimai SoDrai. Socialinio draudimo įmokų, baudų ir delspinigių sumų bei atidėtų mokėjimų istorija pagal viešus draudėjo duomenis iš VSDF valdybos informacinės sistemos.

  RADVYDĖ, UAB įmonės kreditingumo įvertinimas

 • RADVYDĖ, UAB įmonės darbuotojų skaičius