1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

PONAS IR PONIA TAURIEJI, MB - Juvelyrine.lt - juvelyrinių dirbinių parduotuvė Tikslinti duomenis

PONAS IR PONIA TAURIEJI, MB - Juvelyrine.lt - juvelyrinių dirbinių parduotuvė

PONAS IR PONIA TAURIEJI, MB - Juvelyrine.lt - juvelyrinių dirbinių parduotuvė

Juvelyrine.lt – tai internetinė juvelyrinių dirbinių parduotuvė, prekiaujanti gaminiais iš aukso. Siūlo įsigyti aukštos kokybės auksinių auskarų, grandinėlių, žiedų, pakabukų ir kitų gaminių. Ypatingą dėmesį skiria sužadėtuvių ir vestuviniams žiedams. Juos gamina daugiau nei 15-os metų patirtį turintis juvelyras, kurio specializacija – vestuviniai žiedai. Net ir išrankiausių klientų norus pildančio juvelyro darbai išsiskiria aukšta kokybe. Siūlo gausybę vestuvinių žiedų modelių iš raudono, balto ir geltono aukso. Žiedus gamina ir su cirkonio kristalais, pusbrangiais akmenimis arba su deimantais. Visi deimantai yra aukštos kokybės: įsigiję papuošalą su deimantu kartu gausite ir jo kokybę įrodantį sertifikatą, kurį išduoda Lietuvos prabavimo rūmai. Vestuvinius ir sužadėtuvių žiedus juvelyras gamina specialiai JUMS, todėl jų gamyba su atsiuntimu užtrunka iki 20 darbų dienų.
Šv. Gertrūdos g. 51, LT-44283, KAUNAS
Facebook puslapis
304885509
LT100011803513
iki 10 darbuotojų
PONAS IR PONIA TAURIEJI, MB - Juvelyrine.lt - juvelyrinių dirbinių parduotuvė

Įmonės pasiūlymai

  • Naujausi juvelyriniai dirbiniai - juvelyrine.lt

    Naujausi juvelyriniai dirbiniai - juvelyrine.lt

    Juvelyrine.lt siūlo: Vestuvinius žiedus, sužadėtuvių žiedus, auksines grandinėles, auskarus, žiedus, pakabukus ir kitus gaminius.

Nuotraukų galerija

Papildoma informacija ir kontaktai

Darbo laikas: I-V: 10.00 - 19.00; VI: 11.00 - 16.00.
Facebook puslapis
Juvelyrine.lt - tai internetinė juvelyrinių dirbinių parduotuvė, prekiaujanti gaminiais iš aukso. Siūlo įsigyti aukštos kokybės auksinių auskarų, grandinėlių, žiedų, pakabukų ir kitų gaminių.
Ypatingą dėmesį skiria sužadėtuvių ir vestuviniams žiedams. Juos gamina daugiau nei 15-os metų patirtį turintis juvelyras, kurio specializacija - vestuviniai žiedai. Net ir išrankiausių klientų norus pildančio juvelyro darbai išsiskiria aukšta kokybe.
Siūlo gausybę vestuvinių žiedų modelių iš raudono, balto ir geltono aukso. Žiedus gamina su cirkonio kristalais, pusbrangiais akmenimis arba su deimantais.
Visi deimantai yra aukštos kokybės: įsigiję papuošalą su deimantu kartu gausite ir jo kokybę įrodantį sertifikatą, kurį išduoda Lietuvos prabavimo rūmai.
INDIVIDUALI GAMYBA: vestuvių, sužieduotuvių žiedai, pakabukai, grandinėlės, apyrankės, auskarai.
Raktiniai žodžiai: aukso gaminiai Kaune; aukštos kokybės aukso gaminiai Kaunas; sužadėtuvių ir vestuviniai žiedai; pakabukai ir grandinėlės; apyrankės; auskarai; žiedai; apyrankės; auksinis žiedas; auksinis kryžius; pakabukai; auksiniai papuosalai; vestuviniai žiedai; auksiniai auskarai; sužadėtuviu žiedas;