1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

PAKERŲ ŪKIS - VIŠČIUKAI, ANČIUKAI, ŽĄSIUKAITikslinti duomenis

PAKERŲ ŪKIS - VIŠČIUKAI, ANČIUKAI, ŽĄSIUKAI
 • PAKERŲ ŪKIS - VIŠČIUKAI, ANČIUKAI, ŽĄSIUKAI

  PAKERŲ ŪKIS - mėsiniai viščiukai ( Broileriai), įvairaus amžiaus ir įvairių spalvų, bei veislių vištos, vištaitės, dedeklės vištelės (rudos, raibos), mėsiniai žąsiukai, mėsiniai ančiukai. Prekiaujame Kauno Grūdai kombinuotu pašaru.
  Beržų g. 3, LT-90106, PAKERŲ K. BABRUNGO SEN. PLUNGĖS R.
  5803531
  PAKERŲ ŪKIS - VIŠČIUKAI, ANČIUKAI, ŽĄSIUKAI

  Nuotraukų galerija

  Papildoma informacija ir kontaktai

  Visus mėsinius broilerius Kobb – 500 vežame iš DOVAINONIŲ PAUKŠTYNO.  Pas mus broilerius galima įsigyti vienadienius ir paaugintus.
  Vienu metu ūkyje auga iki 15000 mėsinių broilerių. Taip pat prekiaujame ančiukais, žąsiukais, bei įvairių veislių, amžiaus vištaitėmis ir vištomis.
  Pakerų ūkyje mėsinius viščiukus (broilerius) galite įsigyti nuo kovo mėnesio !
  Mėsinius žąsiukus galite įsigyti nuo balandžio 21d. iki birželio 23 d.
  Mėsinius ančiukus galite įsigyti nuo balandžio 21d. iki spalio 20d.
  Prekiaujame Kauno Grūdai kombinuotu pašaru. AB Kauno Grūdai specialistai viščiukų broilerių augintojams rekomenduoja: Funkcionaliuosius visaverčius lesalus viščiukams broileriams, praturtintus vitaminu E ir selenu, lesalai yra aukštos kokybės, maistingi ir biologiškai vertingi.
  Visi ūkyje auginami paukščiai lesinami aukštos kokybės AB Kauno grūdai kombinuotais pašarais. Daug dėmesio skiriame naujovėms, naujai technikai ir technologijoms.
  Patalpose yra įrengtos modernios girdyklos, vitaminų dozatoriai, kokybiški ventiliatoriai. Mėsinių viščiukų auginimo patalpų temperatūrą reguliuojama radiatoriais, kaloriferiais ir šildomomis grindimis.
  Visa ūkio produkcija prekiaujame visoje žemaitijoje taip pat Radviliškio, Šiaulių rajonuose. Turime nuolatinių klientų ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš kaimyninės Latvijos.
  Paieškos žodžiai: ūkininkai; paukštynai; Gintautas Trakūnas; paukštininkystė; mėsiniai viščiukai ( Broileriai); vištos; vištaitės; dedeklės vištelės (rudos, raibos); mėsiniai žąsiukai; mėsiniai ančiukai; kombinuotsa pašaras.
 • PAKERŲ ŪKIS - VIŠČIUKAI, ANČIUKAI, ŽĄSIUKAI įmonės žemėlapis ir koordinatės

  Beržų g. 3, LT-90106, PAKERŲ K. BABRUNGO SEN. PLUNGĖS R.