1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

ORINVITA, UAB Tikslinti duomenis

ORINVITA, UAB

ORINVITA, UAB

Etiketės ir pakuotė iš popieriaus, plastiko, gofruoto kartono. Reklama ant vitrinų, automobilių. Maišelių, katalogų, meniu gamyba, vizitinės kortelės, atvirutės. Visi pospaustuviniai darbai. Pakuočių gamybaUžsiimame įvairių pakuočių gamyba. Gaminame skirtingų dydžių ir rūšių patvaraus kartono dėžutes, dėžes, pakuotes, įvairius kartoto gaminius, kuriuos galite pritaikyti skirtingoms reikmėms savo veikloje. Mes pasirūpinsime Jūsų pakuotės kokybe ir išskirtinumu.
A. Mickevičiaus g. 27 A, LT-44245, KAUNAS
Facebook puslapis
134793438
LT100003212410
iki 10 darbuotojų
845.68 € (2021 m. 02 mėn.)
1153.11 € (2021 m. 02 mėn.)
ORINVITA, UAB

Nuotraukų galerija

Papildoma informacija ir kontaktai

Darbo laikas: I-V: 09.00 - 18.00.
Facebook puslapis
ORINVITA, UAB - visos dizaino, maketavimo, spaudos ir pospaudiminių darbų, reklamos ir pakuočių gamybos paslaugos.
Atlieka spaudos gaminių dizaino ir maketavimo darbus. Kuria transporto priemonių apipavidalinimus, reklaminių iškabų dizainus. Taip pat parenka technologijas, medžiagą, kurios padeda sukurti estetišką ir kokybišką reklamą. Pasirūpina Jūsų įmonės įvaizdžiu ir išskirtinumu.
Spaudos gaminių dizainas ir maketavimas. Sumaketuoja įvairius spaudos ir reklamos gaminius: vizitines korteles, lansktinukus, skrajutes, atvirukus, plakatus, meniu, kvietimus, etiketes, diplomus, padėkos raštus, bloknotus, valgiaraščius, knygas, kalendorius ir kitą spausdintą produkciją.
Transporto apipavidalinimas. Lengvųjų, krovininių automobilių apipavidalinimo dizainas, visuomeninio transporto apipavidalinimo dizainas. Paruošimas peržiūrai, spaudai, montavimui.
Visi spaudos darbai. Spauda. Atlieka nedidelių ir didelių tiražų spaudos darbus. Siūlo skaitmeninę, ofsetinę, plačiaformatę bei šilkografinę spaudą. Pagamina įvairius spaudos gaminius: vizitines, lankstinukus, kvietimus, lipdukus, instrukcijas, dovanų kuponus, firminius blankus, meniu, katalogus, diplomus, padėkas, kalendorius ir daugelį kitų.
Skaitmeninė spauda. Populiarus vienetinių ar mažų tiražų bei įvairių formatų spausdinimo būdas.
Ofsetinė spauda. Didelių tiražų spauda. Šios spaudos būdu gaminami: reprezentaciniai leidiniai: brošiūros, bukletai, katalogai, įvairių rūšių verslo kalendoriai, bloknotai, atvirutės ir t.t.;, reklaminiai gaminiai: skrajutės, lankstinukai, plakata, knygos, profesionalios meninės knygos, jubiliejiniai leidiniai.
Šilkografinė spauda. Šiuo spausdinimo būdu galima spausdinti ant bet kokio popieriaus, turinčio įvairią faktūrą, atspalvius, dengto plėvele ar metalizuoto. Taip pat ant įvairiausių kitų medžiagų paviršių: audinių, plastikų, medienos, metalų, keramikos, stiklo ir kt. Šilkografinė spauda nebijo atmosferos poveikio, todėl tinkama naudoti lauko sąlygomis.
Plačiaformatė spauda. Plataus formato spauda, skirta lauko ir vidaus reklamai. Plačiaformatė spauda galima ant tento, lipduko, popieriaus, drobės, tapetų, tekstilės ir kitų gaminių bei medžiagų.
Reklamos gamyba ir pospaudiminiai darbai. Gamina vidaus ir išorės reklamą: visų tipų ir dydžių reklamines iškabas, šviesdėžes, reklaminius stendus, reklamas ant automobilių ir kitų transporto priemonių, reklaminius tentus, virtinas ir kt. Atlieka visus pospaudiminius darbus – iškirtimą, bigavimą, klijavimą, kaširavimą, kongrevavimą, folijavimą ir kt.
Pakuočių gamyba. Įvairių pakuočių gamyba. Gamina skirtingų dydžių ir rūšių patvaraus kartono dėžutes, dėžes, pakuotes, įvairius kartoto gaminius, kuriuos galite pritaikyti skirtingoms reikmėms savo veikloje. Dovanų dėžutės, individualus dizainas, projektavimas, gamyba. Popieriniai maišeliai su spauda ir be jos. Pakuotės maisto gaminiams. Įvairios pakuotės siuntoms.
Raktiniai žodžiai: reklamos paslaugos; reklama ant drabužių; reklama ant automobilių; reklama ant vitrinų ;tūrinė reklama; šviesdėžės; vizitinės kortelės; etiketės ir lipdukai; lankstinukai ir bukletai; dovanų čekiai; kalendoriai; atvirukai; dėžės įvairiai produkcijai; dėžės picoms; konditerinės dėžės; pakuotė maisto produktams;
Raktiniai žodžiai: dėžės indams; pakuotės farmacijos produktams; tara siuntoms; dėžutės siuntoms; dėžės paštomatams; maketavimas; graviravimas; visi spaudos darbai; dizaino ir maketavimo darbai; išorės ir vidaus reklama; pakuočių gamyba;