NARVIJA, UAB - vandens siurbliai, guoliai, riebokšliai KlaipėdojeTikslinti duomenis

 • UAB Narvija įkurta 1997 m. Bendrovė savo veiklą pradėjo Klaipėdoje kaip tepalų automobiliams ir pramonei tiekėja. Šiuo metu įmonė užsiima pramoninių prekių (vandens siurblių, elektros variklių, guolių, diržų, grandinių, riebokšlių ir kt.) prekyba, teikia pramonės įrenginių remonto paslaugas
  Dubysos g. 29 A, LT-91181, KLAIPĖDA
  141499878
  LT414998716
  31 - 50 darbuotojų
  772.31 € (2017 m. 10 mėn.)
  9853.05 € (2017 m. 10 mėn.)
  NARVIJA, UAB - vandens siurbliai, guoliai, riebokšliai Klaipėdoje

  Įmonės nuotraukų galerija

  Įmonės informacija

  Darbo laikas: I-V: 08.00 - 17.00; VI: 10.00 - 14.00.
  PREKYBA. Guoliai, guolių dalys, diržai, skriemuliai, grandinės, grandinių dalys, žvaigždutės, transporteriai, riebokšliai, mechaniniai sandarikliai, spyruoklės, movos, įrankiai, tepalai, pneumatika ir dalys, hidraulika ir dalys, sandarinimo elementai, klijai, hermetikai, pramoninė chemija, įvorės, autodalys, reduktoriai, elektros varikliai, dažnio keitikliai, elektros prekės, siurbliai, ventiliatoriai. Prekyba.
  PASLAUGOS. Įrenginių defektų ir gedimų identifikavimas ir diagnostika. Pavarų diržų ir konvejerių juostų klijavimas. Tepimo sistemų parinkimas ir optimizavimas. Mechaninių sandariklių keitimas ir parinkimas. Sandariklių gamyba pagal economos technologiją, motoreduktorių surinkimas, pramoninių siurblių ir maišyklių remontas, orapūčių ir vakuuminių siurblių remontas, dinaminis ventiliatorių balansavimas ir remontas.
  Gates hidraulinių žarnų gamyba pagal individualius užsakymus. Gates diržų atpjovimas pagal spec. užsakymus. HABASIT / CHIORINO pavarų diržų bei konvejerio juostų klijavimas. Rexnord krumpliaratinių reduktorių surinkimas.
  SKF (Švedija) - aukštos kokybės guoliai ir riebokšliai, tepalai, profesionalūs guolių montavimo įrankiai, diagnostikos įrankiai įrengimų guoliams tikrinti.
  GATES (Amerika/Vokietija) – pramoniniai diržai: įvairaus pritaikymo V tipo, variatoriniai, Micro-V profilio, sinchroniniai ir poliuretaniniai diržai, diržų įtempties matavimo prietaisai. Diržai žemės ūkio technikai.
  TSUBAKI (Japonija) - aukštos kokybės europietiško ir amerikietiško standarto transporterių grandinės, konvejerių grandinės (metalinės ir specialaus paviršiaus), grandinių jungtys ir žvaigždutės.
  KLUBER (Vokietija) - specialios tepimo medžiagos - alyvos, tepalai, pastos.
  GRUNDFOS (Danija) – siurbliai ir pramoninės maišyklės.
  ASAHI, ASKUBAL (Japonija) – korpusiniai guoliai.
  HABASIT / CHIORINO – specialios juostos transporteriams, plokštieji diržai.
  VEM (Vokietija) – standartiniai ir specialiosios paskirties elektros varikliai.
  SMC (Japonija) – pneumatikos elementai.
  OKS (Vokietija) – pramoniniai tepalai, pastos, valikliai.
 • Įmonės filialai, dukterinės įmonės

 • Žemėlapis

  Dubysos g. 29 A, LT-91181, KLAIPĖDA
 • Įsiskolinimai SoDrai. Socialinio draudimo įmokų, baudų ir delspinigių sumų bei atidėtų mokėjimų istorija pagal viešus draudėjo duomenis iš VSDF valdybos informacinės sistemos.

  Įmonės kreditingumo informacija

 • Darbuotojų skaičius