1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

MEDAUS PIRTELĖ kaimo turizmo sodybaTikslinti duomenis

MEDAUS PIRTELĖ kaimo turizmo sodyba
 • MEDAUS PIRTELĖ - nakvynė ir pirtis prie Skaisčio ežero 2-4 svečiams!
  Varnikų g. 4, LT-21142, VARNIKŲ K. TRAKŲ SEN. TRAKŲ R.
  .
  MEDAUS PIRTELĖ kaimo turizmo sodyba

  Įmonės nuotraukų galerija

  Įmonės informacija

  Darbo laikas: I - VI,VII: 00.00 - 24.00.
  Medaus pirtelė pritaikyta 2-4 svečių nakvynei, taigi ji geriausiai tinka poroms, šeimoms su vaikais arba 6 žmonių mini kompanijai.
  Esate laukiami Medaus pirtelėje ištisus metus, nes čia jauku ir gražu visais metų laikais.
  Šeimai už vieną vaiką nereikės mokėti !
  Į Medaus pirtelę kviečiame atvažiuoti ir vienai dienai.
  Medaus pirtelės pavadinimas atsirado ne atsitiktinai. Medus nuo seno vertinamas, kaip vaistas nuo šimto ligų, jis vartojamas tiek arbatai saldinti, tiek ir kūno odai atgaivinti pirtyje. Medaus kaukė suteikia odai nenusakomo švelnumo, pamaitina ją ir sustangrina. Jums rūpintis medumi nereikės, visi svečiai ras indelį medaus !
  Nors Medaus pirtelė yra nuošalioje vietoje šalia Trakų, o pilis tėra tik už kampo, bet ji yra visai netoli civilizacijos - nuo Vilniaus važiuosite ne ilgiau nei 20 min.
  Verta pamatyti. Medaus pirtelę rasite Skaisčio ežero pakrantėje, Trakų istoriniame nacionaliniame parke, Varnikų kaime. Čia pamatysite stūksantį Varnikų piliakalnį, aptikta V–VI a. senovės gyvenvietė. Netoli šio kaimo yra Varnikų botaninis zoologinis draustinis, pelkynas, pažintinis mokomasis pėsčiųjų takas Varnikų miške.
  Kelionė į Varnikų botaninį zoologinį draustinį – puiki galimybė pabūti žmogaus rankų nepaliestoje gamtos apsuptyje. Pusketvirto kilometro atstumas neprailgs, vaikščiojant naujai nutiestu taku, pailsėti masins įspūdingos 10 poilsio stotelių su informacija lankytojams.
  Dabartiniu metu šiaurinę Varnikų draustinio dalį užima 207 ha ploto Ilgelio pelkė, kurioje telkšo keturi ežerėliai: Baluošas, Piliškių, Bevardis ir Ilgelis. Draustinyje auga 600 rūšių augalų, iš kurių 16 įrašyta į Lietuvos raudonąją knygą, aptikta 15 saugomų vabzdžių rūšių.
  Atstumas nuo Medaus pirtelės iki Skaisčio ežero – 20 m ; Trakų - pėsčiomis 1,5 km; automobiliu - 4 km. Vilniaus ribos – 16 km; Vilniaus aerouosto – 25 km; Kauno aerouosto – 85 km; Vilniaus geležinkelio ir autobusų stoties– 25 km; Trakų geležinkelio ir autobusų stoties – 4 km.
  KAINOS NUO 50 EUR
  Į kainą įskaičiuota: židinys ir malkos jam iškūrenti, mini virtuvėlė - elektrinė viryklė, šaldytuvas, kriauklė, mikrobangų krosnelė, visi reikalingi indai, WC, dušas, higienos priemonės dušui ir pirčiai su medumi, dvi dvigulės lovos (2-4 miegamosios vietos) ir minkštas kampas (1-2 papildomos miegamosios vietos).
  Į kainą įskaičiuota: kabelinė televizija (rodo VIASAT auksinio paketo programas), 150 DVD filmų videoteka, Wi-fi, radijo ir CD grotuvas, kvepianti patalynė, rankšluosčiai, saugi aikštelė automobiliui, uždara teritorija.
  Terasa su lauko baldais – tai tobula vieta rytiniam kavos puodeliui, ant grilio keptiems patiekalams ragauti per pietus, o gal vyno taurei, palydint saulę.
 • Įmonės filialai, dukterinės įmonės

 • Žemėlapis

  Varnikų g. 4, LT-21142, VARNIKŲ K. TRAKŲ SEN. TRAKŲ R.