LAZERINĖS DERMATOLOGIJOS KABINETAS gyd. D. Miliauskaitė - NemeikštienėTikslinti duomenis

 • Odos ligų kabinete taikomas tik modernus gydymas. Naujaisiais metodais gydomos tokios varginančios ligos: įvairios formos alergijos, pereinančios į bronchinę astmą, atopiniai dermatitai, sunkiai pasiduodančios plaukų ir nagų ligos. Ypač sėkmingai gydomos odos ligos: žvynelinė, spuogai, vitiligo (baltmė), egzemos, neurodermatitai, rožės, taip pat ilgai negyjančios žaizdos, pragulos, opos, nudegimai, randai, kosmetiniai trūkumai (kaip kraujagyslių išsiplėtimai), karpos.Atliekamos įvairios gydomosios ir profilaktinės procedūros sveikai ir sergančiai veido odai. Gydomi vaikai ir suaugusieji.
  Vilties g. 32, LT-63210, ALYTUS
  .
  LAZERINĖS DERMATOLOGIJOS KABINETAS gyd. D. Miliauskaitė - Nemeikštienė

  Įmonės nuotraukų galerija

  Įmonės informacija

  Darbo laikas: I-V: 10.00 - 18.00; VI: 10.00 - 14.00.
  Pacientus konsultuoja: dermatovenerologas, onkodermatologas, kosmetologas.
  Kabinete taikoma nauja Lietuvoje, tačiau pasaulyje jau 50 metų žinoma Bemer šviesos ir impulsinio elektromagnetinio lauko terapija. Bemer terapija tinka ir įvairioms nervų, kraujotakos, judėjimo, reumantinėms, sąnarių ligoms.
  Pasikliaujantiems tradicine medicina siūlome gydytis vaistažolėmis. Į kabinetą, kiekvieną ketvirtadienį atvyksta žolininkas, natūropatas Romas Mykolas Gadliauskas. Jų šeimos sukurtiems unikaliems filoterapiniams vaistams jau 150 metų.
  Atliekamos įvairios gydomosios ir profilaktinės procedūros sveikai ir sergančiai veido odai. Gydome: odos ligas (psoriazę, dermatitą, neurodermatitą, jaunatvinius ir rožinius spuogus, baltmę, virusų sukeltas ir kitas odos ligas), nagų ligas (grybelinius ir kitus susirgimus), plaukų ligas (plaukų slinkimą, išplikimus ir kitus pažeidimus), lytiniu keliu plintančias ligas.
  Šalinami odos defektai: keratomos, moliuskai, apgamai, karpos, pigmentinės dėmės, papilomos, išsiplėtę kapiliarai, veido raudonis, tatuiruotės, randai ir kt.
  Gydymui taikomi metodai: chirurginis, rubino lazerio, kriodestrukcijos, elektrokoaguliacijos ir mezoterapija (mažų vaistų ar vitaminų dozių įvedimas į vidurinįjį odos sluoksnį. Jos metu atnaujinama oda, ji ima švytėti).
 • Žemėlapis

  Vilties g. 32, LT-63210, ALYTUS