1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

KĖDAINIŲ TAKSI, UAB - taksi Kėdainiuose Tikslinti duomenis

KĖDAINIŲ TAKSI, UAB - taksi Kėdainiuose

KĖDAINIŲ TAKSI, UAB - taksi Kėdainiuose

Taksi paslaugos Kėdainiuose ir Kėdainių rajone. Miesto taksi. Taksi pagal iškvietimą. Keleivių pervežimas lengvaisiais automobiliais. Klientų automobilių pervairavimas į norimą vietą.. Pasitinka ir nuveža į aerouostą, stotį. Veža vaikus į mokyklas, būrelius. Atveža maisto produktus Kėdainiuose.
Radvilų g. 13, LT-57001, KĖDAINIAI
161376363
iki 10 darbuotojų
331.25 € (2020 m. 03 mėn.)
298.58 € (2020 m. 03 mėn.)
KĖDAINIŲ TAKSI, UAB - taksi Kėdainiuose

Nuotraukų galerija

Papildoma informacija ir kontaktai

Darbo laikas: visą parą
Taksi paslaugos Kėdainiuose. Taksi iškvietimas visą parą.
Pasitikimas oro uoste, stotyje ir kt. Išankstinis taksi automobilių užsakymas ir rezervavimas. Taksi paslaugos Kėdainiuose ir Kėdainių rajone. Miesto taksi. Taksi pagal iškvietimą. Keleivių pervežimas lengvaisiais automobiliais. Klientų automobilių pervairavimas į norimą vietą. Veža vaikus į mokyklas, būrelius. Atveža maisto produktus Kėdainiuose.
Tarpmiestinio taksi rezervavimas. Pigiausias taksi Kėdainiuose.
Paieškos žodžiai: Taksi paslaugos Kėdainiose, užmiestyje; taksi iškvietimas; taksi vežimas; Automobilių parvairavimo paslauga Kėdainiuose; išankstinis taksi užsakymas Kėdainiai; keleivių atvežimas iš oro uosto; nuvežimo į oro uostą paslauga; parvežimas iš Rygos oro uosto, vežimas į Rygos oro uostą; paėmimas iš geležinkelio stoties; nuvežimas į geležinkelio stotį; tarpmiestinio taksi paslauga Kėdainiuose;
Paieškos žodžiai: Taksi Kėdainiuose; Taksi paslaugos Kėdainiai; Taksi iškvietimas Kėdainiuose; Taksi paslaugos įmonėms darbuotojų parvežimui; Taksi iškvietimas visą parą; vežimas taksi Kėdainių rajone; Taksi paslaugos visoje Lietuvoje.