1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

WWW.NUOTYKIUTURIZMAS.LTTikslinti duomenis

WWW.NUOTYKIUTURIZMAS.LT
 • WWW.NUOTYKIUTURIZMAS.LT

  WWW.NUOTYKIUTURIZMAS.LT - nuotykių žygiai ,naktiniai žygiai, komandos formavimo renginiai, seminarai, renginiai įmonėms, žygiai su klase, stovyklos vaikams, patyrimo žygiai su kolektyvu ar draugais per miškus, pelkes, miestelius, dvarus. Ekskursijos Lietuvoje ir užsienyje, edukacinė programa moksleiviams ir studentams.
  S. Nėries g. 5, LT-20138, UKMERGĖ
  .
  WWW.NUOTYKIUTURIZMAS.LT

  Nuotraukų galerija

  Papildoma informacija ir kontaktai

  Nuotykių žygiai ( nuotykių turizmas), renginiai įmonėms, žygiai su klase, ekskursijos Lietuvoje ir užsienyje, naktiniai žygiai, kariški, ekologiški žygiai, stovyklos vaikams, edukacinė programa moksleiviams ir studentams.
  Renginiai stovyklos vaikams. Patyrimo žygiai su kolektyvu ar draugais per miškus pelkes, miestelius, DVARUS.
  BAIDARIŲ MARŠRUTAI: SIESARTIS, VIRINTA, ŠIRVINTA, ŠVENTOJI.
  Baidarių nuoma.
  Transportavimas mikroautobusu.
  Didesnes grupes vežame 20 - 50 vietų autobusais. Kainos sudaromos pagal maršruto nuotolį.
  Baidarių nuoma - palankiomis sąlygomis ir patogiu Jums laiku. Jūs galite aplankyti dvarus ir piliakalnius, apsistoti kaimo turizmo sodybose ar stovyklavietėse išsiperti pirtelėje, pasėdėti prie laužo.
  Po darbų norisi pailsėti gamtoje, pajausti gamtos vibracijas, paklausyti upelio čiurlenimo, vakaro tylos ir paukščių čiulbėjimo. Mes jums padėsime, parodysime, kaip pirmą kartą paimti į rankas irklą, ar tau 5 ar 75 nesvarbu. Norintiems nuotykių kviečiame į naktinį žygį su žaidimais ir užduotimis, netradicinius gimtadienius, ar bernvakarius, patyrimo žygius su bendradarbiais.
  Renginiai stovyklos vaikams.
  Nuotykiniai orientaciniai, komandiniai renginiai, žygiai, miestų, senamiesčio zonose, buvusiuose kariniuose daliniuose, senuose, gatviniuose kaimuose ir istorinėse vietovėse!
  Patyrimo žygiai su kolektyvu ar draugais per miškus pelkes, miestelius, DVARUS, grupe ar kelios grupes keliauja kaip KOMANDA, ATLIKDAMI ĮVAIRIAS ORIENTAVIMOSI, KŪRYBINES, SOCIALINES PROVOKACIJOS UŽDUOTIS žygiai pėsčiomis, baidarėmis, JEI PROGRAMA ILGESNE GALIMA KELIAUTI IR DVIRAČIAIS, BEI ŽIRGAIS.
  Paieškos žodžiai: nuotykių turizmas; maitinimo organizavimas; Siesartis; Šventoji; Širvinta; Virinta; Galuonai; Išnarai; Kertuojai; juodųjų Lakajų ežerai; Lakaja; Dubysa; Merkys, Šušvė; Nevėžis; Neris; Verknė; Armona; Musė; Anykšta; stovyklavietės; žygio vadovo paslaugos; kaimo turizmo sodybos; pirties kubilo užsakymas; naktiniai orientaciniai žygiai; pavasariniai plaukimai.
 • WWW.NUOTYKIUTURIZMAS.LT įmonės žemėlapis ir koordinatės

  S. Nėries g. 5, LT-20138, UKMERGĖ