1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

JAPONIŠKAS SODAS - ekskursijos, poilsis nameliuose Tikslinti duomenis

JAPONIŠKAS SODAS - ekskursijos, poilsis nameliuose

JAPONIŠKAS SODAS - ekskursijos, poilsis nameliuose

Unikalus didžiausias Europoje 16 ha Meistro iš Japonijos (Hajime Watanabe) ir gydytojo (Šarūno Kasmausko) kuriamas Japoniškas sodas Kretingos rajone su tūkstančiu bonsai medelių kolekcija, akmenų sodu, sakuromis, tvenkiniais, poilsio nameliais bei ritualine pirtimi.
Sodų g., LT-97261, MAŽUČIŲ K. DARBĖNŲ SEN. KRETINGOS R.
Facebook puslapis
302295634
2008-12-29
iki 10 darbuotojų
JAPONIŠKAS SODAS - ekskursijos, poilsis nameliuose

Nuotraukų galerija

Papildoma informacija ir kontaktai

Darbo laikas: I - VII: 09.00 - 21.00.
Facebook puslapis
Japoniškas sodas - tai vieta, skirta Lietuvos ir užsienio svečiams, turistams, ekskursijų grupėms. Čia galima pasigrožėti Meistro iš Japonijos kuriamu didžiausiu Europoje Japonišku sodu (16 ha), nuostabiais augalais, susipažinti su japonišku menu.
Tai unikali erdvė fotosesijoms, klipų filmavimui, švęsti mergvakarius kaip tikroje Japonijoje. Kolektyvams ir šeimoms suteikiama unikali proga prisidėti prie Japoniško sodo kūrimo ir pačiame sode auginti savo vardinj medeli - sakurą.
Tai puiki vieta meditacijoms, jogos užsiėmimams, nes sodo teritorijoje yra energetiškai stiprių vietų. Krautuvėlėje galima įsigyti autentiškų japoniškų akmeninių žibintų, vandens baseinėlių, akadamos (bonsai medeliams skirtas specialus gruntas), bonsai medelių, bonsai vazonėlių, dekoratyvinių medžių ir krūmų sodinukų.
Taip pat į sodą atvykę svečiai turi retą progą apsigyventi tiesiog sode. Savo poilsiui pasirinkę minimalistinio japoniško stiliaus namelius, mūsų svečiai šiltuoju metų laiku įvairiais laikotarpiais žydinčiais augalais galės grožėtis ir japonišką sodą pamėgusių paukščių čiulbėjimo klausytis kasdien.
Ši vieta yra ideali žmonėms, kurie nori pabėgti nuo didmiesčių šurmulio ir trokšta atsidurti ramios gamtos prieglobstyje, vakaroti ir gėrėtis besileidžiančia saule. Vieno aukšto su mansarda japoniško sodo nameliai yra pritaikyti šeimų poilsiui. Miegamuosiuose yra japoniško stiliaus žemos lovos, ant kurių patiesti tradiciniai japoniški žolės čiužiniai - Tatami.
Sodas įsikūręs Mažučių kaime, šalia Darbėnų, Kretingos rajone.
Didžiausias Europoje Japoniškas sodas (16 ha). Apgyvendinimas poilsio nameliuose, nakvynė ant tatami čiužinių, kviečiame pasisodinti ir auginti savo vardinę sakurą, fotosesija su autentišku kimono, bonsai medelių kolekcija.
Arbatos namelis - žalia arbata Matcha ir sakurų žiedų arbata. Ritualinė pirtis. Poilsis gamtoje, pramoginė žūklė. Akmenų zen sodas, akmenų ratas, pagoniški ritualai. Sodas - tai susikaupimo ir savęs pažinimo vieta.
Paieškos žodžiai: japoniškas sodas; Japonija; japonai Lietuvoje; Japonijos kampelis Lietuvoje; gamta; sodas; parkas; Mažučiai; gidas; gido paslaugos; ekskursijos; ekskursijų organizavimas; fotosesijos; bonsai; bonsai sodas; akadama; vazonėliai bonsai medeliams; augalai; sodinukai; dekoratyviniai augalai; bambukai; sakura; azalijos; rododendrai; japoninės azalijos; japoniniai klevai; sakuros; akmenys; japoniški suvenyrai;
Paieškos žodžiai: azalijos; japoniniai klevai; sakuros; akmenys; japoniški suvenyrai; zen sodas; akmeniniai žibintai; japoniškos prekės; gaminiai; arbatos ceremonija; arbata; japoniška žalia arbata Matcha; arbatos namelis; vardinių sakurų alėja; akmenų ratas; Muzikanto kalnas; tvenkiniai; krioklys; pavėsinės; piknikas; žuvys; japoniški karpiai; Kimono; renginiai; švenčių organizavimas;
Paieškos žodžiai:  renginiai įmonėms; kultūros renginiai; japoniškas festivalis; vestuvės; šventės; mergvakariai; seminarai; pagoniškos apeigos; meditacija; joga; laisvalaikis; pramogos; Kultūrinių mainų programos; Tatami; poilsis; poilsio nameliai; svečių namai; apgyvendinimas; apgyvendinimo paslaugos; nakvynė; kambariai; kambarių nuoma.