IRENA, grožio salonasTikslinti duomenis

 • IRENA, grožio salonas - pirmas (seniausias) salonas Tauragėje ne tik amžiumi, bet ir kokybe, naujovėmis. Išbandykime! Pastoviai keliame kvalifikaciją. Tai liudija gaunami įvairūs sertifikatai.
  Prezidento g. 37, LT-72241, TAURAGĖ
  333544

  Įmonės informacija

  Darbo laikas: I-V: 08.00 - 20.00; VI: 08.00 - 14.00.
  Grožio salonas Irena - pirmas (seniausias) salonas Tauragėje ne tik amžiumi, bet ir kokybe, naujovėmis. Išbandykime! Pastoviai keliame kvalifikaciją. Tai liudija gaunami įvairūs sertifikatai.
  Vyrų, berniukų plaukų kirpimas.
  Moterų plaukų kirpimas, modeliavimas, proginės šukuosenos, įvairus plaukų dažymas, 3 rūšių ilgalaikis plaukų garbanojimas cheminiu būdu, gydymas keratinu.
  Galvos masažas elektrinėmis iškrovos šukomis.
  Galvos odos kompiuterinė diagnostika, gydymo parinkimas NIOXSIN sistema. Tai subalansuotas kompleksinis gydymas galvos odai, turintiems problemų dėl plaukų slinkimo, plaukų struktūros atstatymo. Galvos odos pylingas.
  Naujiena – REVOLIUCINIS PLAUKŲ DAŽYMAS, SUSTIPRINANT PLAUKO STRUKTŪRĄ IŠ VIDAUS OLAPLEXS PREPARATU. TAI NE REKLAMA. JŪSŲ PLAUKO GROŽĮ PASTEBĖS APLINKINIAI.
  Konsultacijos dažančioms plaukus namuose -parenkame dažų receptūrą, parduodame dažus. Tai labai svarbu, pražilusioms daugiau negu 30 % ir norinčioms plaukus nusidažyti ne tik natūraliomis spalvomis, nes tam reikalingos profesinės žinios.
  Manikiūras, nagų dailė, nagų priauginimas geliu, gelinis nagų lakavimas.
  Pedikiūras.
  Makiažas (dieninis, vakarinis, šventinis). Veido depiliacija.
  Antakių korekcija ir dažymas, blakstienų dažymas, priauginimas.
  LONG-TIME-LINER-CONTURE (ilgalaikė veido mikropigmentacija).
  Auskarų įvėrimas: į bambą, nosį, antakį. Į ausis įveriame tradiciškai -pistoletu.
  Naujiena - auskarų vėrimas JAV gamybos sistema - 75 (be garso, be šūvio). Tai puikus būdas įverti auskarus vaikams. Auskarus veriame dviem rankomis į abi ausytes iškarto.
  Prekyba profesionalia kosmetika: WELLA, FRAMESI, VITALITYS, SCHWARZKOPF
  Galima įsigyti dovanų kuponą ne tik paslaugoms, bet ir įsigyti plaukų priežiūros priemonių.
 • Žemėlapis

  Prezidento g. 37, LT-72241, TAURAGĖ