1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

IDĖJA - užkandinė, maisto gamybos cehas, UAB MOKSLO KAVINĖTikslinti duomenis

IDĖJA - užkandinė, maisto gamybos cehas, UAB MOKSLO KAVINĖ

IDĖJA - užkandinė, maisto gamybos cehas, UAB MOKSLO KAVINĖ

UAB MOKSLO KAVINĖ – tai parduotuvė, kavinė, biuras ir gamybos bei kūrybos erdvė, kurioje rinkai pristatomi jaunųjų verslininkų ir mokslininkų kuriami inovatyvūs produktai ir paslaugos, gaminami ir realizuojami eksperimentiniai gaminiai, ugdomi jaunieji verslininkai sudarant jiems sąlygas realizuoti savo idėjas, gaminti savo produktus.
R. Kalantos g. 32, LT-52495, KAUNAS
303387911
LT100009377817
iki 10 darbuotojų
485.36 € (2019 m. 08 mėn.)
532.28 € (2019 m. 08 mėn.)
IDĖJA - užkandinė, maisto gamybos cehas, UAB MOKSLO KAVINĖ

Nuotraukų galerija

Papildoma informacija ir kontaktai

Darbo laikas: I - V: 09.30 - 16.30.
Siūlo dienos pietus, verslo pietus, maistą išsinešimui į namus bei įvairiems renginiams.
Pastarųjų metų NAUJOVĖ- trys patiekalų kryptys: tradiciniai lietuviški patiekalai. Išskirtiniai, autentiški gruziniški patiekalai. Veganiški ir vegetariški patiekalai.
Čia išbandomi nauji skoniai; kuriami nauji produktai bei gaminami jau rinkoje pasiteisinę produktai. Jame SAVO produktą atrado ne vienas kūrėjas.
Vieni dar darbuojasi Mokslo kavinėje kaip mini verslo inkubatoriuje; kiti jau susikūrė savo atskiras veiklas ir sėkmingai dirba savarankiškai.
Cecho kolektyvą nuolat papildo jauni praktikantai, iš įvairių mokymo įstaigų. Jie čia ne tik susipažįsta su įmonės veikla, bet ir patys įgyvendina savo idėjas
Paieškos žodžiai: kavinė Kaune; jauki kavinė; įdomūs užkandžiai; gardžios salotos; trintos sriubos; išskirtinių produktų parduotuvė ;daug inovatyvių lietuviškų produktų; renginių ir seminarų erdvę galite išsinuomoti savo poreikiams – mokymams; produktų pristatymams; seminarams; intelektualiniams žaidimams; edukacija vaikams ir suaugusiems; edukacinė programa mokiniam; mokyklom; maisto gamybos cechas; maisto gaminimas Kaune.