GRAŽINOS SODYBATikslinti duomenis

 • GRAŽINOS SODYBA laukia poilsiautojų ištisus metus.
  LT-88403, PAKAPIŲ K. VIEŠVĖNŲ SEN. TELŠIŲ R.
  .
  GRAŽINOS SODYBA

  Įmonės nuotraukų galerija

  Įmonės informacija

  Darbo laikas: I-VI, VII: pagal susitarimą.
  GRAŽINOS SODYBA laukia poilsiautojų ištisus metus.
  Pasiilgę ramybės ir gryno oro, norintys saugiai ir netrukdomai (sodyba skirta tik svečiams) pailsėti, švęsti šeimos šventes, pramogauti, aplankyti istorines vietas (1 km spinduliu nuo sodybos yra 9 šventvietės) - visi ras tai, ko ieško.
  Sodyba apima 12 ha gamtinio landšaftinio draustinio, kur įsikūrusi poilsiavietė ir 10 ha miško, kuriame yra rekreacinis parkas su pėsčiųjų takais. Pavėsinės, laužavietės, vaikų žaidimo aikštelės, medinės skulptūros, daug grybų, spanguolynas, prūdas su žuvimi ir vėžiais.
  Pavargusius priglaus ir atgaivins kaimiška pirtelė, o pailsėjusių laukia sporto aikštelė, lauko atrakcionai, dviračiai ir kitos pramogos. Galima užsisakyti maitinimą, masažą ir dažasvydį. Sodyboje daug naminių gyvūnų.
  Pasirūpiname: muzikantais, šokėjais, šeimininkėmis, salės papuošimu, vaikų priežiūra.
  Priimame 1-12 klasių moksleivius su mokytoju. Mokinius lydintiems asmenims nakvynė nemokama.
  Paieškos žodžiai: sodyba kaime; sodybos nuoma; sodyba šventei; kaimo pirtis; kaimo sodyba; kaimo turizmas; kaimo turizmo sodyba; turizmo sodybos; turizmas kaime; sodyba kaime; sodybų nuoma; pirties nuoma; poilsis kaime; kaimiška pirtelė; švęsti šeimos šventes; pramogauti kaime;
 • Žemėlapis

  LT-88403, PAKAPIŲ K. VIEŠVĖNŲ SEN. TELŠIŲ R.