GAUDRĖ, UAB - šviestuvai, elektros prekės VilniujeTikslinti duomenis

 • GAUDRĖ, UAB šviestuvai Vilniuje - APŠVIETIMAS: VIZUALINIS KOMFORTAS DARBE IR NAMIE! UAB GAUDRĖ yra viena iš pirmaujančių įmonių, dirbančių elektrotechnikos rinkoje Lietuvoje. Mūsų siekiamas tikslas yra kompanijos kompetencija, profesionalumas, patikimumas, gera teikiamų gaminių ir paslaugų kokybė. Tai apima visas mūsų veiklos sritis: apšvietimą, KNX ir DALI valdymo sistemas, elektros instaliaciją, elektrinį šildymą.
  Ateities g. 10, LT-08303, VILNIUS
  120682381
  LT206823811
  31 - 50 darbuotojų
  1394.87 € (2017 m. 10 mėn.)
  17639.33 € (2017 m. 10 mėn.)
  GAUDRĖ, UAB - šviestuvai, elektros prekės Vilniuje

  Įmonės nuotraukų galerija

  Įmonės informacija

  Darbo laikas: I-V: 08.00 - 18.00.
  Šviestuvai, elektros prekės Vilniuje.
  Apšvietimas namų, butų, biurų, pramonės, lauko.
  Skandinavijos ir Vakarų Europos apšvietimo technika, šviestuvai, lempos, liustros, toršerai: įstaigų, akcentiniai, prožektoriai, interjero, pramoniniai, evakuaciniai, įleidžiami į lubas, montuojami prie lubų, sienų, ant bėgio, dekoratyviniai, ūkiniai, hermetiniai, dulkėms bei vandeniui atsparūs, sprogioms patalpoms, aukštose patalpose, buitiniai. Didmeninė ir mažmeninė prekyba, pardavimas.
  Lauko, išorės, gatvės fasado apšvietimo, atsparūs vandalizmui, žemi šviestuvai. Didmeninė ir mažmeninė prekyba šviestuvais, pardavimas.
  Elektros lempos: kaitrinės, halogeninės, liuminescencinės (kompaktinės), gyvsidabrio, metalo halogenų, aukšto slėgio iškrovos. Didmeninė ir mažmeninė prekyba, pardavimas.
  Elektros instaliavimo medžiagos: jungikliai (universalūs, kryžminiai, viengubi, trigubi, dvigubi, spalvoti), kištukiniai, kompiuteriniai, telefoniniai lizdai, šviesos reguliatoriai, termoreguliatoriai. Didmeninė ir mažmeninė prekyba, pardavimas.
  Elektros instaliavimo medžiagos: distanciniai apšvietimo, prietaisų valdymo (jungiklis - imtuvas, adapteris, radijo bangų siųstuvas, imtuvas), foto relės (fotorelės), laiptinės relės, judesio davikliai. Didmeninė ir mažmeninė prekyba, pardavimas. KNX projektai.
  Elektriniai šildytuvai su termoreguliatoriais, (su pultu) valdomi radijo bangomis, užprogramuojami, konvektoriai, hermetiniai. Didmeninė ir mažmeninė prekyba, pardavimas.
  Interjero apšvietimas. Projektavimas, dizainerių paslaugos.
  Patalpų apšvietimo skaitmeninė valdymo sistema KNX, DALI, PROTINGO NAMO sistema PVS.
 • Įmonės filialai, dukterinės įmonės

 • Žemėlapis

  Ateities g. 10, LT-08303, VILNIUS
 • Įsiskolinimai SoDrai. Socialinio draudimo įmokų, baudų ir delspinigių sumų bei atidėtų mokėjimų istorija pagal viešus draudėjo duomenis iš VSDF valdybos informacinės sistemos.

  Įmonės kreditingumo informacija

 • Darbuotojų skaičius