1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

FUJIMA IR KO, UAB fotostudija - nuotraukų gamyba Tikslinti duomenis

FUJIMA IR KO, UAB fotostudija - nuotraukų gamyba

FUJIMA IR KO, UAB fotostudija - nuotraukų gamyba

FUJIMA IR KO, UAB fotostudija - fotografo paslaugos. Gamyba skaitmeninių ir dokumentinių nuotraukų, fotonuotraukų iš skaitmeninių fotoaparatų. Gamyba fotonuotraukų rėmeliuose, su užrašu, kalendorių su pageidaujama fotonuotrauka, vizitinių kortelių su fotonuotrauka, indeksinių fotonuotraukų.
Dariaus ir Girėno g. 2, LT-37379, PANEVĖŽYS
168460084
LT684600811
1991-03-18
iki 10 darbuotojų
349 319 €, pelnas po mokesčių 66,2 % (2022 m.)
FUJIMA IR KO, UAB fotostudija - nuotraukų gamyba

Papildoma informacija ir kontaktai

Darbo laikas: I-V: 09.30 - 18.00; VI: 09.00 - 14.00.
Veiklos apibūdinimas: Fotografo paslaugos. Gamyba skaitmeninių ir dokumentinių nuotraukų, fotonuotraukų iš skaitmeninių fotoaparatų. Gamyba fotonuotraukų rėmeliuose, su užrašu, kalendorių su pageidaujama fotonuotrauka, vizitinių kortelių su fotonuotrauka, indeksinių fotonuotraukų.
Ryškinimas spalvotų ir juodai baltų juostelių, skaidrių. Gamyba fotonuotraukų iš skaitmeninių fotoaparatų, kompaktinių diskų, įvairių formatų fotojuostelių, skaidrių, fotonuotraukų.
Gamyba skaitmeninių ir dokumentinių nuotraukų, fotonuotraukų iš skaitmeninių fotoaparatų, nuotraukas ant drobės. Fotografo paslaugos.
Gamyba fotonuotraukų rėmeliuose, su užrašu, kalendorių su pageidaujama fotonuotrauka, vizitinių kortelių su fotonuotrauka, indeksinių fotonuotraukų.
Nuotraukų skenavimas (skanavimas) ir įrašymas į CD diskus. Senų nuotraukų reprodukavimas ir restauravimas.
Kopijavimo (spalvoto, nespalvoto), spausdinimo, laminavimo paslaugos.
Fotografijų (nuotraukų) dokumentams gamyba, nuotraukų restauravimas.
Paieškos žodžiai: fotografijos; vestuvių fotografija; fotografas Panevėžyje; fotografija Panevėžyje; fotografo paslaugos; fotografas Panevėžys; lietuvos fotografija; skaitmeninė fotografija; fotografija studijos; meninė fotografija; fotosesija; nuotraukų restauravimas; dokumentinės nuotraukos;