FENIKSO APSKAITA, UAB - auditas, buhalterinė apskaita MarijampolėjeTikslinti duomenis

 • UAB FENIKSO APSKAITA orientuota į savo klientus. Mes dirbame, kad Jums būtų geriau, kad būtumėte saugūs dėl tvarkingų apskaitos dokumentų.
  Geležinkelio g. 142-5, LT-68275, MARIJAMPOLĖ
  303794355
  iki 10 darbuotojų
  FENIKSO APSKAITA, UAB - auditas, buhalterinė apskaita Marijampolėje

  Įmonės informacija

  Darbo laikas: I-V: 09.00 - 18.00.
  UAB FENIKSO APSKAITA orientuota į savo klientus. Mes dirbame, kad Jums būtų geriau, kad būtumėte saugūs dėl tvarkingų apskaitos dokumentų.
  Buhalterinės apskaitos dokumentų tvarkymas nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės sudarymo.
  Buhalterinė apskaita. Buhalterinės konsultacijos. Konsultacijos mokesčių klausimais. Darbo užmokesčio apskaita. Bankrutuojančių įmonių apskaitos tvarkymas. Mokesčiai. Finansinių problemų sprendimas. Išlaidų optimizavimas. Pelno analizė. Pelno kontrolė. Apskaita. Reorganizavimo įvertinimas.
  Deklaracijų VMI ir VSDF rengimas ir teikimas, juridiniams ir fiziniams asmenims (gyventojams besiverčiantiems pagal verslo liudijimą, individualios veiklos pažymą, ūkininkams).
  Auditas. Auditorių paslaugos. Auditavimas. Vidaus auditas. Mokesčių auditas. Nepriklausomas auditas. Verslo auditas. Revizorius. Revizorių paslaugos.
  Paieškos žodžiai: buhalterinė apskaita; auditorių paslaugos; buhalterinės konsultacijos; konsultacijos mokesčių klausimais; revizorių paslaugos; darbo užmokesčio apskaita; bankrutuojančių įmonių apskaitos tvarkymas;
  Paieškos žodžiai: mokesčių apskaita; finansinių problemų sprendimas; išlaidų optimizavimas; pelno analizė; pelno kontrolė; buhalterinė apskaita; auditavimas; vidaus auditas; mokesčių auditas; reorganizavimo įvertinimas; nepriklausomas auditas; verslo auditas; revizorius Marijampolėje; apskaitos programinė įranga;
 • Žemėlapis

  Geležinkelio g. 142-5, LT-68275, MARIJAMPOLĖ
 • Įmonės kreditingumo informacija

 • Darbuotojų skaičius