1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

DŪMTRAUKIS, UAB - aukštuminiai darbai, pramoninis alpinizmas KlaipėdojeTikslinti duomenis

DŪMTRAUKIS, UAB - aukštuminiai darbai, pramoninis alpinizmas Klaipėdoje
 • UAB DŪMTRAUKIS – tai specializuota įmonė, atliekanti energetinių statinių, įrenginių bei kitų pramonės objektų remonto ir servisinio aptarnavimo paslaugas. Įmonė statybos ir remonto darbus atlieka pagal naujausias technologijas su patikrintų firmų sertifikuotomis medžiagomis, kurioms suteikiama garantija penkiems ir daugiau metų.
  Danės g. 8, LT-92109, KLAIPĖDA
  141087383
  LT410873811
  21 - 30 darbuotojų
  818.32 € (2017 m. 11 mėn.)
  8308.12 € (2017 m. 11 mėn.)
  DŪMTRAUKIS, UAB - aukštuminiai darbai, pramoninis alpinizmas Klaipėdoje

  Įmonės informacija

  Darbo laikas: I-V: 07.00-16.00.
  Dūmtraukių bei dūmtakių apžiūra ir remontas. Vidinė ir išorinė apžiūra, išvadų bei rekomendacijų pateikimas; futeruotės remontas bei pakeitimas; mūro, betono bei metalo konstrukcijų remontas ir dažymas; mūrinių ir metalinių dūmtraukių statyba; susidėvėjusių ketaus plokščių keitimas; signalinio apšvietimo įrengimas bei remontas; degimo produktų suodžių šalinimas.
  Pramoninis alpinizmas. Aukštuminių pastatų apžiūra, remontas ir antikorozinis dažymas. Pastatų fasadų ir langų plovimas.
  Įvairūs aukštuminiai darbai. Elektros perdavimo oro linijų metalinių ir gelžbetoninių atramų remontas ir dažymas; aušintuvų konstrukcijų remontas, keitimas, dažymas; vandentiekio bokštų remontas; aukštuminių įrenginių remontas ir dažymas; sniego nuo pastatų stogų nuvalymas.
  Įvairių paviršių cheminė ir antikorozinė apsauga. Medinių, betoninių bei metalinių paviršių valymas, cheminė ir antikorozinė apsauga. Įvairių paviršių valymas.
  Pramoninių pastatų grindų įrengimas bei remontas.
 • Žemėlapis

  Danės g. 8, LT-92109, KLAIPĖDA
 • Įsiskolinimai SoDrai. Socialinio draudimo įmokų, baudų ir delspinigių sumų bei atidėtų mokėjimų istorija pagal viešus draudėjo duomenis iš VSDF valdybos informacinės sistemos.

  Įmonės kreditingumo informacija

 • Darbuotojų skaičius