1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

DEGUČIŲ SODYBA Tikslinti duomenis

DEGUČIŲ SODYBA

DEGUČIŲ SODYBA

Mūsų sodybos durys atvertos ištisus metus visiems žmonėms, įvairiausioms progoms: šeimoms, smagioms ar sportiškoms jaunimo kompanijoms, solidiems jubiliatams, triukšmingiems vestuvininkams ar krikštynų klegesiui, kolegų susibūrimams, išleistuvėms ar klasės draugų susitikimams.
Jovarų g., LT-56204, LIUTONIŲ K. ŽIEŽMARIŲ APYLINKĖS SEN. KAIŠIADORIŲ R.
940903
DEGUČIŲ SODYBA

Įmonės pasiūlymai

  • Nepakartojamai praleistas laikas

    Nepakartojamai praleistas laikas

    Čia jus maloniai priims šeimininkai, kurie visada stengiasi sutekti sodybai jaukią atmosferą. Poilsiui įrengta didelė terasa, jaukūs kambariai nakvynei.

Nuotraukų galerija

Papildoma informacija ir kontaktai

Darbo laikas: dirbame ištisus metus
Kaišiadorių raj., netoli Strėvos upės Daivos ir Rimo Degučių sodyba taps tikru atradimu daugeliui iš Jūsų.
Daugiau kaip penkiolikos metų patirtis, nuoširdus rūpestis ir motinos gamtos prieglobstis vieniems gali virsti į nepamirštamus nuotykius plaukiant baidarėmis Strėvos upe, kitiems – į jaukią šeimos ar pašėlusią draugų šventę, o tretiems – tiesiog tyliu ir ramiu poilsiu, kurio, skubėjimo ir nesibaigiančių darbų tėkmės išvargintam žmogui, taip trūksta.
Mūsų sodybos durys atvertos ištisus metus visiems žmonėms, įvairiausioms progoms: ramios šeimos atostogoms, smagioms ar sportiškoms jaunimo kompanijoms, solidiems jubiliatams, triukšmingiems vestuvininkams ar krikštynų klegesiui, kolegų susibūrimams, išleistuvėms, šimtadieniams ar klasės draugų susitikimams, seminarams, prezentacijų pristatymams.
Gausias svečių kompanijas galime priimti sodybos pokylių salėje (15, 25, 80 vietų) ar baidarių centro banketinėje salėje, o jaukiame ir moderniame viešbutyje apnakvydinsime  80 ir daugiau svečių.
Išpuoselėta sodybos aplinka, skanus maistas ir estetiška šventės vieta, o gal tiesiog iš anksto užsakyti pietūs Jums leis atsipalaiduoti, džiaugtis kiekviena mūsų sodyboje praleista akimirka.
Sodybos šeimininkų sukurta aplinka džiugins Jūsų akis. Kol maloniai šnekučiuositės, Jūsų atžalos galės linksmai ir saugiai pasiautėti kiemo teritorijoje esančiose supynėse ir karstynėse, žaisti krepšinį ar tinklinį.
Ieškojote saugių pramogų baidarėmis, skanaus maisto, jaukios nakvynės, karštos pirties, neįprastos vietos savo šventei, rūpestingų malonių ir išmanių šeimininkų? atvažiuokite ir įsitikinsite, kad visa tai, ko ieškojote – radote!
Taip pat galime pasiūlyti naują sodybą 20 asmenų.
Jums suteiksime ir kitas pramogas: baidarių nuomą, dažasvydį, dviračių nuomą, slidinėjimą lygumų slidėmis.
Paieškos žodžiai: Kaimo turizmo sodyba; pramogos Kaišiadoryse; sodyba įmonių šventėms; baidarės; baidarių nuoma; vandens pramogos; plaukojimas upe; atostogos sodyboje; salių nuoma;banketinės salės; pobuvių salės; sodyba prie upės; sodyba prie vandens; dažasvydis; dviračių nuoma; pirtis; pirties nuoma; pramogos sodyboje; slidinėjimas lygumų slidėmis;pramogos baidarėmis; aktyvus poilsis; sodybos nuoma su maitinimu; 
Paieškos žodžiai:  banketinė salė; baidarių nuoma; autobusas mergvakariui; autobusas bernvakariui; autobuso nuoma šventėms; linksmybių autobusas; plaukimas baidarėmis Strėva; plaukimas baidarėmis; Strėva; pramogos Strėvoje; limuzinų nuoma; limuzinai; limuzino nuoma; limuzinas; vip busas; VIP-BUS; vip buso nuoma; autobuso nuoma; vip-buso nuoma vestuvėms; vip buso nuoma šventėms; vipbuso nuoma; party buso nuoma; 
Paieškos žodžiai:  automobilių nuoma; kaimosodyba; kaimo turizmas; kaimo turizmo sodyba; kaimo turizmo sodybos nuoma; sodyba pobūviams; sodyba vestuvėms; sodyba; sodybos; sodybos Kaišiadoryse; sodyba Kaišiadoryse; 
Paieškos žodžiai: poilsis sodyboje; sodyba šventėms; automobilių transporto paslaugos; turizmo paslaugos; renginių organizavimas; švenčių organizavimas; pramogų paslaugos;poilsio paslaugos; autobusų nuoma; mikroautobusų nuoma; vipinis autobusas; šventinis autobusas;