DEGUČIŲ SODYBATikslinti duomenis

 • Mūsų sodybos durys atvertos ištisus metus visiems žmonėms, įvairiausioms progoms: šeimoms, smagioms ar sportiškoms jaunimo kompanijoms, solidiems jubiliatams, triukšmingiems vestuvininkams ar krikštynų klegesiui, kolegų susibūrimams, išleistuvėms ar klasės draugų susitikimams.
  Jovarų g., LT-56204, LIUTONIŲ K. ŽIEŽMARIŲ APYLINKĖS SEN. KAIŠIADORIŲ R.
  158921394
  LT589213917
  iki 10 darbuotojų
  DEGUČIŲ SODYBA

  Įmonės nuotraukų galerija

  Įmonės informacija

  Darbo laikas: dirbame ištisus metus
  Kaišiadorių raj., netoli Strėvos upės Daivos ir Rimo Degučių sodyba taps tikru atradimu daugeliui iš Jūsų.
  Daugiau kaip penkiolikos metų patirtis, nuoširdus rūpestis ir motinos gamtos prieglobstis vieniems gali virsti į nepamirštamus nuotykius plaukiant baidarėmis Strėvos upe, kitiems – į jaukią šeimos ar pašėlusią draugų šventę, o tretiems – tiesiog tyliu ir ramiu poilsiu, kurio, skubėjimo ir nesibaigiančių darbų tėkmės išvargintam žmogui, taip trūksta.
  Mūsų sodybos durys atvertos ištisus metus visiems žmonėms, įvairiausioms progoms: ramios šeimos atostogoms, smagioms ar sportiškoms jaunimo kompanijoms, solidiems jubiliatams, triukšmingiems vestuvininkams ar krikštynų klegesiui, kolegų susibūrimams, išleistuvėms, šimtadieniams ar klasės draugų susitikimams, seminarams, prezentacijų pristatymams.
  Gausias svečių kompanijas galime priimti sodybos pokylių salėje (15, 25, 80 vietų) ar baidarių centro banketinėje salėje, o jaukiame ir moderniame viešbutyje apnakvydinsime  80 ir daugiau svečių.
  Išpuoselėta sodybos aplinka, skanus maistas ir estetiška šventės vieta, o gal tiesiog iš anksto užsakyti pietūs Jums leis atsipalaiduoti, džiaugtis kiekviena mūsų sodyboje praleista akimirka.
  Sodybos šeimininkų sukurta aplinka džiugins Jūsų akis. Kol maloniai šnekučiuositės, Jūsų atžalos galės linksmai ir saugiai pasiautėti kiemo teritorijoje esančiose supynėse ir karstynėse, žaisti krepšinį ar tinklinį.
  Ieškojote saugių pramogų baidarėmis, skanaus maisto, jaukios nakvynės, karštos pirties, neįprastos vietos savo šventei, rūpestingų malonių ir išmanių šeimininkų? atvažiuokite ir įsitikinsite, kad visa tai, ko ieškojote – radote!
  Taip pat galime pasiūlyti naują sodybą 20 asmenų.
  Jums suteiksime ir kitas pramogas: baidarių nuomą, dažasvydį, dviračių nuomą, slidinėjimą lygumų slidėmis.
 • Įmonės filialai, dukterinės įmonės

  DEGUČIŲ SODYBA

  Strėvos g. 1, LT-56204, LIUTONIŲ K. ŽIEŽMARIŲ APYLINKĖS SEN. KAIŠIADORIŲ R.
 • Žemėlapis

  Jovarų g., LT-56204, LIUTONIŲ K. ŽIEŽMARIŲ APYLINKĖS SEN. KAIŠIADORIŲ R.