DAIGELIS, Vilniaus lopšelis - darželisTikslinti duomenis

 • Į darželį vaikai priimami nuo 1 metų. Vaikų adaptacijos laikotarpiu tėvams suteikiama galimybė būti kartu su vaikais. Su vaikais dirba kvalifikuotos specialistės: sporto instruktorė, choreografė, savo darbe nuolatos taikančios naujas vaikų sveikatą stiprinančias technologijas, suteiktas papildomas lietuvių kalbos ugdymas.
  Dariaus ir Girėno g. 14, LT-02160, VILNIUS
  191727213
  51 - 100 darbuotojų
  590.20 € (2017 m. 10 mėn.)
  16334.86 € (2017 m. 10 mėn.)
  DAIGELIS, Vilniaus lopšelis - darželis

  Įmonės informacija

  Darbo laikas: I: 06.00 - 24.00; II-IV: 00.00 - 24.00; V: 00.00 - 18.00 (savaitinis - visą parą).
  Į darželį vaikai priimami nuo 1 metų. Vaikų adaptacijos laikotarpiu tėvams suteikiama galimybė būti kartu su vaikais.
  Darželio bendruomenės narius (vaikus, jų tėvus ir darbuotojus) sieja demokratiniai santykiai - mokėjimas išklausyti kiekvieno nuomonę, paisyti jo interesų ir pageidavimų, analizuoti savo veiklą ir rasti būdų problemoms išspręsti.
  Sveikuoliai. Sukurta aplinka vaikų sveikatos stiprinimui: įrengta sporto salė, sporto aikštelė, žaidimų - sporto aikštelė, kuriose organizuojamos sporto varžybos, vandens lauko baseinas, nedidelis baseinas viduje su masažais kojoms.
  Glaudžiai bendradarbiauja su Vilniaus visuomenės sveikatos centru, Vilniaus visuomenės sveikatos biuru, LR ikimokyklinių įstaigų sveikuolių asociacija.
  Su vaikais dirba kvalifikuotos specialistės: sporto instruktorė, choreografė, savo darbe nuolatos taikančios naujas vaikų sveikatą stiprinančias technologijas.
  Vyksta gydomosios mankštos užsiėmimai.
  Daug dėmesio darželyje skiriama vaiko maitinimo kokybės gerinimui: atskiros valgyklos vaikams nuo 3 metų, vaikų gėrimui ir maisto gaminimui naudojamas vanduo išvalytas ZEPTER firmos vandens valymo filtrais.
  Grupių patalpų valymas atliekamas ZEPTER firmos įrenginių pagalba (dulkių siurblys, oro valytuvas ir kt.).
  Patyrę aukštos kvalifikacijos logopedai, psichologas teikia pagalbą vaikams su kalbos, komunikacijos ir emocijos sutrikimais.
  Ekologinių pradmenų ugdymas: aplinka padeda vaikams suvokti savo vietą supančiame pasaulyje: eksperimentiniai gamtos kampeliai grupėse, mini oranžerija, sveikatingumo takas, sodas, daržas.
  Pastoviai darželyje organizuojamos išvykos, ekskursijos.
  Darželio vaikai - įvairių konkursų ir olimpiadų dalyviai bei prizininkai.
  Įstaigoje priešmokyklinis (ikimokyklinis) ugdymas - tęstinis.
  Vaiko brandos mokyklai siekimas pradedamas nuo vienerių metukų. Daug dėmesio skiriama priešmokyklinio (ikimokyklinio) ugdymo grupių modelio parinkimui. Ugdymo procesas vykdomas rusų ir lietuvių kalbomis. Šiose grupėse dirba aukštos kvalifikacijos pedagogai.
 • Žemėlapis

  Dariaus ir Girėno g. 14, LT-02160, VILNIUS
 • Įsiskolinimai SoDrai. Socialinio draudimo įmokų, baudų ir delspinigių sumų bei atidėtų mokėjimų istorija pagal viešus draudėjo duomenis iš VSDF valdybos informacinės sistemos.

  Įmonės kreditingumo informacija

 • Darbuotojų skaičius