1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

ČINSKIŲ ŪKISTikslinti duomenis

ČINSKIŲ ŪKIS
 • ČINSKIŲ ŪKIS – nuostabus gamtos kampelis, kuriame yra pirties namelis, pokylių salė 20-čiai žmonių, su 20-čia miegamųjų vietų. Čia padės Jums atsipūsti gamtoje, besimėgaujant gardžia aviena.
  LT-88403, VABALIŲ K. VIEŠVĖNŲ SEN. TELŠIŲ R.
  .
  LT1000439272
  ČINSKIŲ ŪKIS

  Įmonės nuotraukų galerija

  Įmonės informacija

  Veiklos apibūdinimas: ČINSKIŲ ŪKIS – nuostabus gamtos kampelis, kuriame yra pirties namelis, pokylių salė 20-čiai žmonių, su 20-čia miegamųjų vietų. Čia padės Jums atsipūsti gamtoje, besimėgaujant gardžia aviena.
  Telšių r. Viešvėnų seniūnijoje yra nuostabus gamtos kampelis - Činskių ūkis. Žvelgdamas į žaliuojančius ramybės tolius ir klausydamas paukščių čiulbesio, čia gali išvysti ne tik praliuoksinčią stirnaitę, bet ir laukais vaikštinėjančius būrius avių.
  Trokštate pabėgti nuo miesto šurmulio ar draugų bei artimųjų apsuptyje atšvęsti gimtadienį, krikštynas, kitą šeimos šventę - "Činskių ūkis" kaip tik Jums!
  Ūkyje yra pirties namelis, pokylių salė 20-čiai žmonių su 20-čia miegamųjų vietų.
  Ūkio teritorijoje yra 4 tvenkiniai, kurių bendras plotas 6 ha. Juose galima pasimaudyti bei pažvejoti.
  Ūkyje įrengtos futbolo, krepšinio aikštelės, nuomojami kamuoliai, dviratis, stalo tenisas.
  Kaimiška pirtis, kuriose vienu metu gali pertis po 8 žmones. Išsikaitinus galima atsigaivinti tvenkiniuose arba po dušu.
  Pirties namelis - namas skirtas 20 asmenų poilsiui. Du dviviečiai kambariai su patogumais ir didelė salė antrame aukšte, pirmajame - svetainė su židiniu. Bet kokiu oru malonu pasėdėti lauko terasoje ir pasidžiaugti tvenkinio ir gamtos vaizdais arba pasikaitinti name įrengtoje pirtelėje.
  Činskių sodyboje gamta ir būriai mekenančių avelių tikrai alsuos Jums į petį.
  Prekyba šviežia avienos, ėrienos mėsa. Avienos, ėrienos produkcija. Nuolat prekiauja šviežia, ekologiška, tik savame ūkyje užauginta ėrienos bei avienos skerdiena, supjaustytą pagal kliento poreikį.
  Produkciją pristatome tiesiai į namus ar darbovietę Vakarų ir Šiaurės Lietuvos miestuose (Plungė, Kretinga, Klaipėda, Šilutė, Mažeikiai). Telšių rajone užsakymus vykdome kiekvieną dieną. Minimalus užsakymo kiekis - pusę ėriuko/avies (7/14 kg).
  Pasigrožėti būriais mekenančių avių būrį ar užsisakyti pagal šeimininko receptą pagamintos avienos.
  Taip pat parduoda avinus veislei, ėriavedes, mėsines avis, ėriukus veislei. Prekyba.
 • Žemėlapis

  LT-88403, VABALIŲ K. VIEŠVĖNŲ SEN. TELŠIŲ R.