BUHALTERINĖ APSKAITA, UAB AUKRIMATikslinti duomenis

 • UAB AUKRIMA siūlo patikimas ir kokybiškas paslaugas visoje Lietuvoje, padėsiančias priimti svarbius sprendimus, siekiant Jūsų įmonės tikslų įgyvendinimo. Atsižvelgiant į klientų poreikius, galimybes ir nusistovėjusią tvarką, įmonė siūlo tarpusavio pagarba ir pasitikėjimu paremtą bendradarbiavimo modelį.
  Liepų g. 64 A-521, LT-92101, KLAIPĖDA
  301300594
  2007-11-27
  iki 10 darbuotojų
  iki 30 tūkst. Eur
  BUHALTERINĖ APSKAITA, UAB AUKRIMA

  Įmonės informacija

  Darbo laikas: I-V: 09.00 - 17.00.
  Buhalterinės apskaitos tvarkymas: - buhalterinės apskaitos tvarkymas nuo pirminių dokumentų iki finansinės atsakomybės, darbo užmokesčio apskaita, ilgalaikio turto apskaita, mokestinių deklaracijų sudarymas ir pateikimas VMI, Sodrai, Muitinei, ataskaitos statistikos departamentui, įmonės interesų atstovavimas mokestinių patikrinimų metu, apleistos buhalterinės apskaitos tvarkymas.
  UAB Aukrima siūlo patikimas ir kokybiškas paslaugas visoje Lietuvoje, padėsiančias priimti svarbius sprendimus, siekiant Jūsų įmonės tikslų įgyvendinimo. Atsižvelgiant į klientų poreikius, galimybes ir nusistovėjusią tvarką, įmonė siūlo tarpusavio pagarba ir pasitikėjimu paremtą bendradarbiavimo modelį.
  Didelę reikšmę teikiame žodiniam įsipareigojimui ir betarpiškam nuolatiniam bendravimui su Klientu. Dirbame visoje Lietuvoje. Samdant įmonę, Jums nekainuoja buhalterio darbo vietos paruošimas ir išlaikymas. Jūs nemokate už darbuotojo mokymus, atostogas, neinvestuojate į skatinimo ar motyvacijos sistemas.
  Jums suteikiamos didesnės garantijos už mažesnę riziką. Prisiimame teisinę ir materialinę atsakomybę už savo darbą pagal sutartį. Darbe vadovaujamės verslo etikos kodeksu.
 • Žemėlapis

  Liepų g. 64 A-521, LT-92101, KLAIPĖDA
 • Įsiskolinimai SoDrai. Socialinio draudimo įmokų, baudų ir delspinigių sumų bei atidėtų mokėjimų istorija pagal viešus draudėjo duomenis iš VSDF valdybos informacinės sistemos.

  Įmonės kreditingumo informacija

 • Darbuotojų skaičius