RASEINIŲ R. BLINSTRUBIŠKIŲ SOCIALINĖS GLOBOS NAMAITikslinti duomenis

 • Blinstrubiškių socialinės globos namai yra stacionari socialinės globos įstaiga, kurios paskirtis – užtikrinti ilgalaikę (trumpalaikę) socialinę globą nesavarankiškiems ar iš dalies savarankiškiems senyvo amžiaus asmenims ir suaugusiems asmenims su negalia, kuriems būtina kompleksinė nuolatinė specialistų priežiūra.
  Dvaro g. 6, LT-60345, BLINSTRUBIŠKIŲ K. PALIEPIŲ SEN. RASEINIŲ R.
  190791978
  101 - 200 darbuotojų
  488.33 € (2017 m. 10 mėn.)
  22195.89 € (2017 m. 10 mėn.)
  RASEINIŲ R. BLINSTRUBIŠKIŲ SOCIALINĖS GLOBOS NAMAI

  Įmonės nuotraukų galerija

  Įmonės informacija

  Blinstrubiškių socialinės globos namai yra stacionari socialinės globos įstaiga, kurios paskirtis – užtikrinti ilgalaikę (trumpalaikę) socialinę globą nesavarankiškiems ar iš dalies savarankiškiems senyvo amžiaus asmenims ir suaugusiems asmenims su negalia, kuriems būtina kompleksinė nuolatinė specialistų priežiūra.
  Globos namuose apgyvendinami senyvo amžiaus ir suaugę asmenys su negalia, kuriems pagal senyvo amžiaus asmens bei suaugusio asmens su negalia socialinės globos poreikio nustatymo metodiką yra nustatytas ilgalaikės (trumpalaikės) socialinės globos poreikis.
  BAZINĖS PASLAUGOS:
  Suteikiamas gyvenamasis plotas: vienviečiai, dviviečiai, keturviečiai kambariai su higieniniu-sanitariniu mazgu (kriauklė kambaryje). Tualetai ir vonios kambariai pritaikyti neįgaliesiems. Globos namuose veikia pirtis.
  Kiekvieno gyventojo kambaryje yra pagrindiniai baldai: lova, spintelė, kėdė, o spinta ir stalas – keliems asmenims. Gyventojas kambaryje gali turėti asmeninius baldus ar kitus asmeninius daiktus.
  Kiekviename kambaryje įrengta priešgaisrinės saugos signalizacija.
  Atliekami būsto patalpų remonto darbai.
  PAPILDOMOS PASLAUGOS:
  Būsto ir gyvenamųjų sąlygų pagerinimas: apgyvendinimas vienviečiame kambaryje; kambaryje televizorius, šaldytuvas, šildytuvas žiemą.
 • Žemėlapis

  Dvaro g. 6, LT-60345, BLINSTRUBIŠKIŲ K. PALIEPIŲ SEN. RASEINIŲ R.
 • Įsiskolinimai SoDrai. Socialinio draudimo įmokų, baudų ir delspinigių sumų bei atidėtų mokėjimų istorija pagal viešus draudėjo duomenis iš VSDF valdybos informacinės sistemos.

  Įmonės kreditingumo informacija

 • Darbuotojų skaičius