1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

AUTO AJAX, UAB Tikslinti duomenis

AUTO AJAX, UAB

AUTO AJAX, UAB

Radiatorių remontas, restauracija, nestandartinių radiatorių gamyba Kaunas, Lietuva

AUTO AJAX, UAB - atliekamos paslaugos: skysčio, oro, tepalo ir kondicionavimo sistemų radiatorių remontas, restauracija; nestandartinių radiatorių gamyba; plastikinių ir stiklo pluošto detalių remontas; meninis lyginimas; galinių, priekinių žibintų remontas ir restauracija; automobilių, motociklų, laivų tiuningas.
Lazūnų g. 23, LT-50140, KAUNAS
Facebook puslapis
134445894
iki 10 darbuotojų
37 844 €, pelnas po mokesčių 7,1 % (2022 m.)
AUTO AJAX, UAB

Nuotraukų galerija

Papildoma informacija ir kontaktai

Darbo laikas: I-V: 09.00 - 18.00.
Facebook puslapis
RADIATORIŲ REMONTAS. Lengvųjų automobilių, mikroautobusų, autobusų, vilkikų ir traktorių skysčio, oro, tepalo ir kondicionavimo sistemų remontas.
Plastikinių ir stiklo pluošto detalių remontas. Remontuojame įvairias plastmasines ir stiklo detales: buferius, spoilerius, sparnus, posparnius, oro filtrus, palanges, išsiplėtimo ir langų apiplovimo bakelius, žibintus ir t.t.).
Meninis lyginimas. Tai lyginimo paslauga, kai įvairaus dydžio įlinkiai yra išlyginami be dažymo.
Lengvųjų automobilių ir vilkikų žibintų remontas, restauracija ir poliravimas. Amerikietiškų ir angliškų automobilio žibintų perdarymas į europinius. Žibintų ir šviesų reguliavimas. Žibintų pažeisto korpuso ir laikiklių remontas.
Automobilių tiuningas. Atliekame įvairius automobilių, motociklų, laivų ir katerių tiuningo darbus. Prekiaujame tiuningo detalėmis ir aksesuarais.
Visų automobilių žibintų remontas.
Automobilio remontas po autoįvykio.
Automobilio detalių dažymo darbai.
Anglies ir stiklo pluošto detalių remontas.