1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

ALUCOBOND atstovybė - fasadų apdaila, aliuminio kompozito plokštės Vilniuje Tikslinti duomenis

ALUCOBOND atstovybė -  fasadų apdaila, aliuminio kompozito plokštės Vilniuje

ALUCOBOND atstovybė - fasadų apdaila, aliuminio kompozito plokštės Vilniuje

Alucobond ir Alucore aliuminio kompozicinės plokštės padės įgyvendinti Jūsų architektūrinį sprendimą.
Lvovo g. 25, LT-09320, VILNIUS
ALUCOBOND atstovybė -  fasadų apdaila, aliuminio kompozito plokštės Vilniuje

Nuotraukų galerija

Papildoma informacija ir kontaktai

Darbo laikas: I-V: 08.00 - 17.00.
Veiklos apibūdinimas: 3A Composites GmbH, šiuo metu priklausanti Šveicarijos grupei Swiss Schweiter Technologies, jau 17 metų sėkmingai vykdo savo veiklą ir Lietuvoje. Tai viena iš didžiausių ir sparčiausiai besiplečiančių įmonių pasaulyje, kurianti ir gaminanti visų įmanomų kompozitų darinius, kuri jau virš 50 metų gamina kompozicines aliuminio plokštes ALUCOBOND ir ALUCORE.
Mes tiekiame Lietuvos rinkai daugiasluoksnes (kompozicines) aliuminio plokštes ALUCOBOND ir ALUCORE, skirtas sukurti išskirtinę pastatų išorės ir vidaus architektūrą.
ALUCOBOND® ir ALUCORE® plokštės suteikia originalumo ne tik interjero apdailai bet ir kuria idealią atmosferą Jūsų darbui ar poilsiui.
ALUCOBOND© – kompozicinė plokštė, susidedanti iš dviejų aliuminio lakštų (PERALUMAN-100, ENAW-5005 (AlMg1), H42, EN485-2) bei plastikinio ar mineralinio užpildo tarp jų. ALUCOBOND© plokštėms pritaikomos aukščiausios lakavimo sistemos, pasižyminčios optimaliu atsparumu klimatiniams poveikiams ir pramoninei taršai. Visi dažyti paviršiai ALUCOBOND plokščių padengti apsaugine plėvele.
ALUCORE© - aliuminio kompozicinė plokštė korėtu pagrindu, kuri yra nepaprastai lengva, tvirta ir atspari lenkimui. ALUCORE© yra gaminamas iš iš anksto nulakuotų aliuminio lakštų ir korėto aliuminio užpildo. Gamybos procese gaunamas produktas – tai aukščiausios kokybės korėta kompozicinė plokštė, kuri gali būti gaminama dideliais kiekiais per trumpą laiką bei puikiai atitinka vertės bei kokybės santykį.
Fasadų apdailos sistemos. Fasado plokštės.