Prisijungimas

Užsiregistruokite ir administruokite savo įmonės informaciją nemokamai.


ŽIDINIŲ ŠILUMA, Donato Žibiko individuali veikla

ŽIDINIŲ ŠILUMA - prekyba įvairių gamintojų židiniais ugniakurais, krosnelėmis, viryklėmis, kieto kuro katilais, pirties krosnelėmis, akmens apdaila, kaminų sistemomis ir šiai sričiai izoliacinėmis medžiagomis.
Adresas: Pramonės g. 21 C, LT-78136, ŠIAULIAI
Telefonas: (685) 58545
El. paštas:
Tinklalapis:
Kodas: 616744

Įmonės informacija

ŽIDINIŲ ŠILUMA, Donato Žibiko individuali veikla Pramonės g. 21 C, LT-78136 ŠIAULIAI, LIETUVA (685) 58545
Darbo laikas: I-V: 09.00 - 18.00; VI: 09.00 - 14.00.
Mobilusis telefonas (685) 58545
El. p.
Svetainės adresas internete www.zidiniusiluma.lt/
Visi inžineriniai sprendimai. Santechnika, nuotėkos, šildymo, šaldymo sistemos, vėdinimas, kaminų sistemos. Visų sistemų montavimas, priežiūra, konsultacijos, didelės nuolaidos.
Įvairių gamintojų židiniai, židinių kapsulės ir ugniakurai, židinių apdaila, darbai iš marmuro ir granito, įvairūs katilai, kieto kuro katilai, krosnelės, viryklės, pirties krosnelės, kubilo krosnelės su pilnai sukomplektuota šildymo sistema, akmens apdaila, kaminai, dūmtraukiai, visos kaminų sistemos ir jų priedai (kaminai yra tiek paprasti, tiek apšiltinti).
Prekyba krosnelėmis. Krosnelės: dengtos emaliu, granulinės, ketaus, konvekcinės, mažos, pakabinamos, pastatomos, plieninės, su akmens apdaila, su akumuliacija, su keramikos apdaila, su virykle.
Prekyba židiniais. Židiniai: ketaus, lauko, atidaromomis durelėmis, pakeliamomis durelėmis, pakabinami, pagal užsakymus, pastatomi, plieniniai, su akumuliacija, su biokuru, su dvipusiu stiklu, su kampiniu stiklu, su lenktu stiklu, su tiesiu stiklu, įmontuojami židiniai.
Prekyba krosnimis. Krosnys: akumuliacinės, su kanalais, su kokliais.
Prekyba kaminų sistemomis ir jų detalėmis. Prekiaujame kaminų įdėklais tiek šiltintais, tiek paprastais. Gaminame visas kaminų sistemų detalės. Komplektuojame pilnas sistemas, montuojame. Prekiaujame "Schiedel" kaminų sistemomis.

Veiklos sritys

  • Šilumos tiekimas, šildymo įranga, įrengimas »
    • - Šildymo sistemų įrengimas »
  • Židiniai, krosnys prekyba, gamyba, įrengimas »
    • - Krosnelės »