Prisijungimas

Užsiregistruokite ir administruokite savo įmonės informaciją nemokamai.

TETA METODAS.LT

Teta metodas - Teta Gydymas (Theta Healing). Meditacijos technika, kurioje dvasinė filosofija naudojama protui, kūnui ir dvasiai tobulinti. Teta mokymai.
Adresas: Gedimino g. 26 B, LT-44319, KAUNAS
Telefonas: (687) 86760
El. paštas:
Tinklalapis:

Įmonės informacija

TETA METODAS.LT Gedimino g. 26 B, LT-44319 KAUNAS, LIETUVA (687) 86760
Darbo laikas: I - V: 10.00 - 18.00.
Mobilusis telefonas (687) 86760
El. p.
Svetainės adresas internete www.tetametodas.lt/
Teta metodas, Teta Gydymas (Theta Healing). Meditacijos technika, kurioje dvasinė filosofija naudojama protui, kūnui ir dvasiai tobulinti. Tai sutelkta malda Kūrėjui, leidžianti, atsikratyti varžančių įsitikinimų ir gyventi mąstant teigiamai, ugdant gerąsias savybes visame, ką darome. Medituojant ir meldžiantis „Theta Healing“ technika padeda kurti teigiamą gyvenseną.
Theta Healing yra nauja technika, leidžianti atlikti akimirksniu įvykstančias fizines ir emocines transformacijas bei išgydymą. Galima greitai sužinoti, koks negalavimas ar liga ir kodėl jus kamuoja. Padeda greitai nustatyti giliai esančius trukdžius, kurie neleidžia jums gyvenime žengti į priekį. Galima greitai perprogramuoti jūsų pasąmonę, kad atsikratytumėte bet kokio negalavimo ir ligos.
Galima akimirksniu įgyvendinti pokyčius, kurių jums reikia, kad galėtumėte kurti tokį gyvenimą, kokio norėtumėte. Theta Healing kalba apie norimo gyvenimo ir karjeros kūrimą su tuoj pat pasiekiamais ir ilgalaikiais rezultatais.
Organizuojamo mokymai, kursai. Bazinis – metodo pagrindai. Pažengusiesiems skirtame kurse išmoksite: išgydyti iš giminės perimtas bei vidines savo ir kitų traumas; išgydyti sielą; susijungti su bet kokiu Būties planu, neįsipareigodami varžančiomis sutartimis; gauti Aukščiausiojo Aš pagalbą ir palaikymą. Gausos manifestacija.
Terapijos DNR. Specialisto konsultacija, sveikatos problemų diagnozė.
Paieškos žodžiai: Teta (theta) mokymai; tete (theta) kursai; teta (theta) chilingas; gydymo terapija teta.

Veiklos sritys

  • Mokymo centrai, mokymai, kursai »
    • - Sveikatos mokymai »