Prisijungimas

Užsiregistruokite ir administruokite savo įmonės informaciją nemokamai.

SVIRPLYS, UAB

UAB Svirplys - Flowcrete ir Diasen atstovai Lietuvoje, bei Duram - protingi dažai atstovai Baltijos šalyse. Flowcrete yra pasaulinio lygio gamybos specialistai pramoninių ir komercinių grindų sistemų gamyboje. PRO-TECH - "pasidaryk pats", prekinis ženklas puikiai žinomas ir įvertintas visame pasaulyje. PRO-TECH - neslidi apsauginė danga visiems paviršiams. Taip pat teikiame teikiame mikroautobusų ir lengvųjų automobilių pakabos ir važiuoklės remonto darbus, kondicionierių pildymą.
Adresas: Kalvarijų g. 143, LT-08221, VILNIUS
Telefonas: (5) 2138383
Telefonas: (677) 70640
El. paštas:
Tinklalapis:
Kodas: 120369319
PVM kodas: LT203693113
Darbuotojų skaičius: iki 10 darbuotojų

Įmonės informacija

SVIRPLYS, UAB Kalvarijų g. 143, LT-08221 VILNIUS, LIETUVA (5) 2138383
Darbo laikas (automobilių servisas): I-V: 07.00 - 19.00; VI: 09.00 - 14.00.
Darbo laikas (grindų dangos): I-V: 08.00 - 18.00.
Automobilių servisas (remontas) (5) 2138383
Automobilių servisas (remontas) (652) 22031
Tel. Grindų dangos (5) 2138384
Mob. tel. Grindų dangos (677) 70640
El.p.
El.p.
Svetainės adresas internete www.svirplys.lt
Svetainės adresas internete www.pro-tech.lt
Mes esam oficialūs polimerinių bei akrilo pagrindo dangų gamintojų FLOWCRETE Švedija bei PRO - TECH atstovai Baltijos šalyse.
Pagrindinė įmonės veikla yra mažmeninė ir didmeninė prekyba liejamomis dangomis bei liejamų dangų įrengimo paslaugos: industrinės grindų dangos; komercinės grindų dangos; antistatinės grindų dangos; higieninės, antibakterinės dangos maisto pramonei; automobilių stovėjimo aikštelių ir parkingų dangos; dekoratyvinės sienų ir grindų dangos su granulėmis; hidroizoliacinės dangos, taip pat autoserviso paslaugos.
PRO - TECH - universali tepama NON-SLIP, ANTISLIP, neslidi danga, (pasidaryk pats) vienkomponentė danga įvairiems paviršiams. Didmeninė ir mažmeninė prekyba. Elastingumas 580 %.
FIBRE-TECH - vienkomponentė tepama, hidroizoliacinė stogų, balkonų, terasų danga. Taip pat naudojama kaip hidroizoliacija po plytelėmis. Atspari šalčiui, karščiui, UV poveikiui, nelaidi drėgmei, elastingumas 250 %. Didmeninė ir mažmeninė prekyba.
MARINA-COAT - vienkomponentė tepama poliuretaninė neslidi danga su smulkiom kaučiuko granulėm laivų, jachtų, katerių dengimui. Didmeninė ir mažmeninė prekyba.
WATER-TECH - vienkomponentė tepama, poliuretaninė hidroizoliacinė membrana. Elastinga, higieniška, tinkama geriamo vandens rezervuarų dengimui. Elastingumas 800 %.
Besiūlės pramoninės grindys, šiuolaikinės grindų dangos, modernios grindys. Didmeninė ir mažmeninė prekyba.
Grindų dangos sandėliams, maisto gamybos cechuose, laboratorijose, terminaluose, garažuose, individualiuose namuose, butuose, loftuose, tinkamos šildomų grindų dengimui, angaruose, laivų deniuose, rampose, peronuose, vandenvietėse, saugyklose, restoranams, barams, kavinėms, sportinė danga, sporto salių danga, danga sporto salėms. Didmeninė ir mažmeninė prekyba.
Temperatūrinių ir deformacinių siūlių, tarpų užpildai. Didmeninė ir mažmeninė prekyba.
Įmonė taip pat teikia autoserviso lengvųjų automobilių ir mikroautobusų, automobilių remonto paslaugas, autodetalės. Mūsų tikslas pateikti klientams aukščiausios kokybės naujausių technologijų medžiagas. Savo turimas medžiagas, žinias, patirtį ir resursus gebame ir galime panaudoti bei pritaikyti kiekvienu individualiu atveju. Jei susidomėjote ar Jums reikalinga konsultacija, Jūs galite mums paskambinti, parašyti ar atvykti pas mus.
Kodėl verta rinktis PRO-TECH dangą? PRO-TECH 100% poliuretano tepama danga (pasidaryk pats) pripažįstama dėl šių svarbiausių savybių:
PRO-TECH danga - vienkomponentė, hidroizoliacinė, neslidi, tepama, tinka sąlyčiui su maistu, parengta naudoti (nereikia skiediklių ar kitų komponentų), elastinga (elastingumas 175% - 585%), atspari šalčiui, karščiui, UV poveikiui, atspari cheminiam poveikiui, lengvai dengiama (ir pradedantysis gali lengvai pasiekti profesionalo kokybę atitinkantį rezultatą).
PRO - TECH danga apsaugo nuo rūdžių ir drėgmės, lengvai sukimba su bet kokiu paviršiumi (betonas, medis, keramika, asfaltas, metalas, stiklas, plastikas ir kt.), atspari chemijos produktams, rūgštims, naftos produktams ir kt., atspari temperatūriniams svyravimams, lengva remontuoti (dangą lengvai galima remontuoti naudojant ją pačią).

Veiklos sritys

 • Automobilių atsarginės dalys, reikmenys »
  • - Amortizatoriai »
  • - Lengvųjų automobilių dalys »
  • - Mikroautobusų dalys »
  • - Padangos, ratlankiai »
  • - Variklių dalys »
  • - Važiuoklės dalys »
 • Automobilių techninė priežiūra, remontas, autoservisai »
  • - Duslintuvų remontas »
  • - Kondicionierių remontas, pildymas »
  • - Padangų montavimas »
  • - Variklių remontas »
  • - Važiuoklės remontas »
 • Grindys, grindų dangos, gamyba, įrengimas »
  • - Liejamos grindų dangos »