Prisijungimas

Užsiregistruokite ir administruokite savo įmonės informaciją nemokamai.

SMILTELĖ, senelių namai

SMILTELĖ, senelių namai - teikia ilgalaikės globos, socialines, sveikatos priežiūros, slaugos ir higienos, maitinimo, buities, užimtumo, laisvalaikio ir pramogų organizavimo, dvasinių bei kultūrinių poreikių tenkinimo paslaugas.
Adresas: LT-59253, ŽAGARIŲ K. BALBIERIŠKIO SEN. PRIENŲ R.
Telefonas: (685) 01565
Mobilus: (675) 93307
El. paštas:
Tinklalapis:
Kodas: 302575725
Registracijos data: 2010-12-16
Darbuotojų skaičius: 11 - 20 darbuotojų

Įmonės informacija

SMILTELĖ, senelių namai LT-59253 ŽAGARIŲ K. BALBIERIŠKIO SEN. PRIENŲ R., LIETUVA (685) 01565
Darbo laikas: I-V: 08.00 - 18.00.
El. p.
Svetainės adresas internete www.smiltelesnamai.lt
Mobilusis telefonas (685) 01565
Mobilusis telefonas (675) 93307
Privatūs Smiltelės senelių globos namai įsikūrę gražioje, ramioje vietoje. Namas stovi nedideliame miestelyje. Senelių namus supa nuostabi gamta, medžių žaluma ir pievų lygumos. Smiltelės namai - tai puiki vieta ramiam poilsiui.
Smiltelės senelių namai teikia ilgalaikės globos, socialines, sveikatos priežiūros, slaugos ir higienos, maitinimo, buities, užimtumo, laisvalaikio ir pramogų organizavimo, dvasinių bei kultūrinių poreikių tenkinimo paslaugas.
Name yra 4 vienviečiai ir 9 dviviečiai kambariai. Kiekviename kambaryje yra visi reikiami baldai – spinta, spintelės, stalas, televizorius, taip pat – bevielis internetas bei moderni būtinos pagalbos iškvietimo įranga. Senjorų, negalinčių judėti, kambariuose stovi speciali funkcinė lova, keltuvas, vežimėliai, vaikštynės, specialiai jiems įrengta maudymo įranga.
Kiekvienas gyventojas, norėdamas susikurti jaukią namų aplinką, gali atsivežti savo mėgstamus baldus, asmeninius daiktus.
Smiltelėje nuolat organizuojamas įvairus ir turiningas laisvalaikis – nuo grupinių mankštos ar meno užsiėmimų ir terapijų iki švenčių, pažintinių išvykų bei įvairių renginių. Gyventojai taip pat gali naudotis internetu, namuose esančia biblioteka. Taip pat, esant poreikiui, organizuojame apsilankymus pas gydytojus specialistus, keliones į religines pamaldas, artimųjų kapus, norintiems galime padėti aplankyti gimines.
Gyventojams kasdien gaminamas šviežias, maistingas, subalansuotas ir įvairus maistas, naudojant sveikus ir šviežius produktus. Maitinimas vyksta keturis kartus per dieną, o esant poreikiui – dažniau. Su kiekvienu gyventoju individualiai aptariami jo poreikiai, pagal kuriuos ruošiamas kasdienos valgiaraštis.

Veiklos sritys

  • Globos, rūpybos įstaigos, socialinės paslaugos, slaugos ligoninės »
    • - Globos namai »
    • - Senelių namai »