Prisijungimas

Užsiregistruokite ir administruokite savo įmonės informaciją nemokamai.

MELT WATER, Research and Production Company, UAB - atstovai Lietuvoje

UAB Melt Water yra mokslinių tyrimų ir gamybos įmonė, įsikūrusi Lietuvos pajūryje, kurios specializacija – sveikų ir inovatyvių produktų gamyba. Vienas pirmųjų įmonės gaminių – premium klasės ledynų tirpsmo vanduo "Melt Water Original".
Adresas: Pamiškės g. 7, LT-95102, ŠVEPELIŲ K. DOVILŲ SEN. KLAIPĖDOS R.
Telefonas: (46) 267008
El. paštas:
Tinklalapis:
Kodas: 302644790
PVM kodas: LT100006275010
Registracijos data: 2011-07-05
Darbuotojų skaičius: 21 - 30 darbuotojų

Įmonės informacija

MELT WATER, Research and Production Company, UAB - atstovai Lietuvoje, Pamiškės g. 7, LT-95102 ŠVEPELIŲ K. DOVILŲ SEN. KLAIPĖDOS R., LIETUVA (46) 267008
Darbo laikas: I-V: 09.00 - 18.00.
Telefonas (46) 267008
El. p.
Svetainės adresas internete www.meltwaterislife.com/
Research and Production Company Melt Water, UAB – Klaipėdos rajone įsikūrusi mokslinių tyrimų ir gamybos bendrovė, kurios tikslas – sveikų ateities produktų kūrimas ir gamyba panaudojant moderniausias technologijas.
Pirmasis mūsų pristatytas pažangus produktas - ledynų tirpsmą atkartojančių procesų metu sukurtas geriamasis vanduo Melt Water. Formavimosi į ledą ir tirpimo metu vanduo natūraliai išsivalo, tampa nepriekaištingai tyras ir idealios molekulinės struktūros. Melt Water pilstomas į išskirtinius aukštos kokybės stiklo ir plastiko buteliukus, norint išsaugoti produkto kokybę ir visas gerąsias savybes.
Dėl to, Melt Water yra itin gaivus ir malonus gerti bet kokios temperatūros – nereikia jo atšaldyti. Kadangi mūsų vandens gamyba paremta natūralių, gamtoje vykstančių procesų atkartojimu, mes užtikriname, kad jame nėra nieko, kas galėtų pakenkti žmogaus organizmui. Melt Water yra labai mažos mineralizacijos, todėl tinkamas gerti kasdien.
Research and Production Company Melt Water, UAB veikia gamybos ir technologijų laboratorija, todėl skiriame daug dėmesio kiekvienam vandens gamybos etapui, o sudėtingus vandens gamybos technologinius procesus prižiūri ir kontroliuoja kvalifikuotų specialistų komanda.
Norint išsaugoti itin aukštą produktų kokybę, atliekama nuolatinė galutinio produkto kontrolė (mineralizacijos, mikrobiologiniai tyrimai). Aukščiausią kokybę liudija aukščiausio lygio BRC (British Retail Consortium) ir EQM (Emirates Quality Mark) sertifikatai. Pasaulinio vartotojų pripažinimo Melt Water sulaukė prestižinėje Drinktec parodoje Vokietijoje išrinktas vienu iš trijų geriausių geriamųjų vandenų, esančių rinkoje.
Melt Water - tai unikalių technologijų, aukštos kokybės ir sveikos gyvensenos sinonimas.

Veiklos sritys

  • Vanduo, vandens tiekimas, valymas, vandens tiekimo, valymo įranga, įrengimas »
    • - Geriamas vanduo »
    • - Vandens tyrimai »