Prisijungimas

Užsiregistruokite ir administruokite savo įmonės informaciją nemokamai.


MEDŽIO GAMINIAI, A. Kvedaro įmonė

A. Kvedaro įmonė gamina klasikinių ir modernių formų medines tvoras, prie jų priderintus vartus ir vartelius, pavėsinių įvairovė, terasos, vazonai ir grotelės gėlėms ir ...beveik visa tai, ką tik galima pagaminti iš medžio !
Adresas: Slėnio g. 33, LT-89377, TIŠKŲ K. SEDOS SEN. MAŽEIKIŲ R.
Telefonas: (686) 34213
El. paštas:
Tinklalapis:
Kodas: 196109/1381
PVM kodas: LT100008029419

Įmonės informacija

MEDŽIO GAMINIAI, A. Kvedaro įmonė Slėnio g. 33, LT-89377 TIŠKŲ K. SEDOS SEN. MAŽEIKIŲ R., LIETUVA (686) 34213
Mobilusis telefonas (686) 34213
El. p.
Svetainės adresas internete www.medzio-gaminiai.lt
A. Kvedaro įmonė gamina klasikinių ir modernių formų medines tvoras, prie jų priderintus vartus ir vartelius, pavėsinių įvairovė, terasos, vazonai ir grotelės gėlėms ir …beveik visa tai, ką tik galima pagaminti iš medžio!
Medienos paviršius apdorojamas struktūriškai ir tai suteikia gaminiams daugiau estetiškumo. Siekiant apsaugoti gaminius nuo žalingo atmosferos poveikio, mediena yra impregnuojama ar aliejuojama.
Lauko baldai, pavėsinės, supynės, šulinių apdaila, žaidimo aikštelės, laiptai, medinės valtys. Karkasiniai namai iš savo ir užsakovo medienos, darome pamatus, šiltiname sienas montuojame perdanga ir stogą.
Paieškos žodžiai: medienos gaminiai; gaminiai iš medžio; medžio gaminiai; pavėsinės; lauko baldai; lauko baldų gamyba; mediniai suolai; mediniai stalai; šulinių apdaila; žaidimo aikštelių įrengimas; supynės; laiptai; pirtys; pirčių statyba; saunos; kubilai; kubilų gamyba; medinės tvoros; metalinės tvoros; mediniai vartai;
Paieškos žodžiai: karkasiniai namai; karkasinių namų statyba; mediniai namai; statybinė mediena; lauko dailylentės; skiedros stogams, stogų dengimas skiedromis; medienos apdirbimas; dailylenčių gamyba; lentos; tašai; mediena apdailai; terasinės lentos; mediena tvorai; stalių gaminiai; medžio masyvo baldai; medienos džiovinimo paslauga;

Veiklos sritys

  • Medienos gaminiai »
    • - Kubilai »
    • - Mediniai baldai »
    • - Mediniai kubilai »