Prisijungimas

Užsiregistruokite ir administruokite savo įmonės informaciją nemokamai.

KRIDA, UAB BAUERFEIND vokiškos ortopedijos centras

KRIDA, UAB - BAUERFEIND atstovas Lietuvoje. Gydomosios ir profilaktinės kompresinės kojinės problematiškoms kojoms esant paviršinių ar giliųjų venų kraujotakos sutrikimams bei limfotakos sutrikimams. Kompresiniai įtvarai. Langečių nuoma. Ortopedinė avalynė, įdėklai į batus. Didmeninė ir mažmeninė prekyba. Paviršinių venų kraujotakos kompiuterinis tyrimas, pėdų kompiuterinis tyrimas. El. parduotuvė.
Adresas: V.Lašo g. 3, LT-50166, KAUNAS
Telefonas: (37) 204337
Faksas: (37) 204337
El. paštas:
Tinklalapis:
Kodas: 301519638
PVM kodas: LT100003745216
Darbuotojų skaičius: iki 10 darbuotojų

Įmonės informacija

KRIDA, UAB BAUERFEIND vokiškos ortopedijos centras V.Lašo g. 3, LT-50166 KAUNAS, LIETUVA (37) 204337
Darbo laikas: I-V: 10.00 - 18.00; VI: 10.00 - 14.00.
Telefaksas (37) 204337
El. p.
Svetainės adresas internete www.bauerfeind.lt/
BAUERFEIND atstovas Lietuvoje. Gydomosios ir profilaktinės kompresinės kojinės problematiškoms kojoms esant paviršinių ar giliųjų venų kraujotakos sutrikimams bei limfotakos sutrikimams. Kompresiniai įtvarai. Langečių nuoma. Ortopedinė avalynė, įdėklai į batus. Didmeninė ir mažmeninė prekyba. Paviršinių venų kraujotakos kompiuterinis tyrimas, pėdų kompiuterinis tyrimas. El. parduotuvė.
VenoTrain kompresinės terapijos gaminiai - tai laipsniškai kintantis suspaudimas, atitinkantis žmogaus fiziologiją, normalizuoja kojų venų kraujo apytaką. Kompresinė terapija veikia ne iš vidaus, bet iš išorės, poveikį jaučiate iš karto. VenoTrain užtikrina puikų efektą esant įvairioms problemoms: pavargusios, apsunkusios, tinstančios kojos, kojų venų varikozė, sunkūs kojų venų kraujotakos sutrikimai.
Kompresinės kojinės lengvo ir vidutinio suspaudimo. Kompresinės kojinės limfostazių ir giliųjų venų gydymui ir profilaktikai. Kompresinės kojinės kojų venų opų gydymui.
Ortopediniai įdėklai į batus. Avalynė.
Įtvarai ir ortezai: pėda ir kulkšnis, kelis, klubas, šlaunis, nugara, ranka, riešas, alkūnė, petis. Šiuos įtvarus galima dėvėti esant patempimams taip pat pooperaciniu bei potrauminiu periodu.
Medicininiai produktai įtvarai, ortezai, kompresinės kojinės ir ortopediniai įdėklai į batus turi būti specialiai pritaikyti pagal kiekvieno paciento individualius poreikius. Tik tuomet šie produktai naudojami efektyviai.
Bauerfeind  kompanija siūlo kompiuterines pėdų ir kraujotakos tyrimų sistemas (Medilogic ir Venoscan). Gauti atsakymai įrašomi kompiuteryje, pacientui išduodamas raštiškas atsakymas. Tiksliam kompresinių kojinių parinkimui naudojama kompiuterinė kojų skenavimo sistema Image 3D.
El. parduotuvė.
Raktiniai žodžiai: ortopediniai gaminiai; įtvarai; įdėklai į batus; gydomosios kojinės; kompresinės kojinės; kintančio laipsniško suspaudimo kojinės; vidpadžiai; pėdos tyrimas; medicininės kojinės; kompresinės kojinės; kompresinė terapija; venotrain kojines; venotrain micro; opos; kojinės opoms;
Raktiniai žodžiai: sąnarių skausmas; išvarža; pėdų skausmai; kulno atauga; pėdos; pėdų deformacija; hallux valgus; tinstančios kojos; lėtinis venų nepakankamumas; kompresinės kojinės nėščiosioms; girnelės nestabilumas; raiščių patempimas; epikondilitas; epicondylitis;

Veiklos sritys

 • Elektroninė prekyba, e-komercija, internetiniai portalai »
  • - Elektroninės parduotuvės »
  • - Prekės internetu »
 • Medicinos paslaugos, klinikos, ligoninės, poliklinikos »
  • - Ortopedija »
 • Neįgaliųjų įranga, ortopedija, reikmenys »
  • - Įtvarai »
  • - Kompresinės kojinės »
  • - Ortopedijos prekės »
  • - Ortopediniai batai »