Prisijungimas

Užsiregistruokite ir administruokite savo įmonės informaciją nemokamai.


KASIMO DARBAI, KASYBA

Žemės kasimo darbai, žemės lyginimas. Kanalizacijos, vandentiekio įrengimas. Nuotekų surinkimo talpų kasimas ir montavimas.
Adresas: ANYKŠČIŲ M. ANYKŠČIŲ SEN.
Telefonas: (675) 01059
El. paštas:
Tinklalapis:
Kodas: .

Įmonės informacija

KASIMO DARBAI, KASYBA ANYKŠČIŲ M., LIETUVA (675) 01059
Darbo laikas: I - V: 08.00 - 19.00.
Mobilusis telefonas (675) 01059
Svetainės adresas internete www.kasyba.com
El. p.
Žemės kasimo darbai.
Kanalizacijos, vandentiekio įrengimas. Iškasa ir įrengia įvairių tipų ir talpos nuotekų surinkimo, valymo sistemas iš gelžbetonio žiedų. Prijungia.
Atlieka žemės kasimo darbus. Kasa tranšėjas. Gamina ir prekiauja rentiniais, šulinių irb kanalizacijos žiedais, dangčiais.
Tranšėjų kasimas atliekamas, kai reikalingas: vandentiekio vamzdžio klojimas (tiesimas), kanalizacijos (pvc) vamzdžio klojimas (iki talpų, talpyklų, nuotekų šulinių, rentinių), hidroforo pajungimas, elektros kabelių tiesimas. Atlikę reikalingus darbus (pakloję vamzdžius, kabelius, ar kita) tranšėjas užverčia/užpila, išlygina. Kasa tranšėjas ir drenažo sistemoms įrengti, konsultuoja.
Tranšėjų kasimas atliekamas visoje Lietuvoje, pagal susitarimą. Žemės kasimo darbai, žemės lyginimas.
Kasam tranšėjas vandentiekiui, geoterminiam šildymui, dujotiekiui, drenažui, kanalizacijai, elektros kabeliams, pamatams. Įrengia drenažo sistemas, nuotekų surinkimo talpyklas, montuoja buitinių nuotekų valymo įrenginius.
Žemės kasimo darbai atliekami vikšriniais 5 tonų ekskavatoriais Bobcat. Gruntą veža savivarčiais su kranu MAN (iki 12 tonų).
Paslaugas teikia ir darbus atlieka šiuose miestuose ir rajonuose: Vilniuje, Panevėžyje, Jonavoje, Kėdainiuose, Anykščiuose, Kupiškyje, Utenoje, Zarasuose, Rokiškyje, Molėtuose, Ignalinoje, Pasvalyje, Ukmergėje, Biržuose.
Nuotekų surinkimo talpų kasimas ir montavimas. Iškasa ir įrengia sandarias, nelaidžias vandeniui, įvairių tipų ir talpos nuotekų surinkimo, valymo sistemas iš gelžbetonio žiedų. Prijungia.
Nuotekų talpyklų įrengimas individualiame ar pramoniniame ūkyje, kai atsiranda įvairiais būdais užterštas, supurvintas vanduo. Nuotekų valymo sistemos montavimas, įrengiant infiltracinį lauką. Vietinės kanalizacijos įrengimas – kaupimui, utilizavimui, perdirbimui.
Kaupimo talpos įrengiamos giliai žemėje ir prieinamos per išorėje esančią nedidelę angą. Į šią talpą patenka visos nuotekos, jos kaupiamos, o rezervuarui prisipildžius sėkmingai pašalinamos. Į kokybiškus kanalizacijos įrengimus įskaičiuojami kanalizacijos žiedai, kanalizacijos dangtis ir dugnas.
Galimi įvairūs šulinio žiedų dydžiai, infiltracinio lauko plotis ir ilgis. Hidroforo (vandens siurblio) pajungimas, išmatuojant vandens šulinio gylį ir vandens įsiurbimo gylį, taip pat atstumą nuo šulinio iki vietos, kur stovės hidroforas. Standartiniai hidroforai gali siurbti vandenį iš gylio iki 9­10 metrų. Hidroforai su inžektoriumi gali įsiurbti vandenį iš gylio net iki 25­30 metrų.
Parenka tinkamą hidroforą, vandentiekio vamzdžius, kitas reikalingas medžiagas ir įrangą.
Parenka tinkamą hidroforą, vandentiekio vamzdžius, kitas reikalingas medžiagas ir įrangą. Tranšėjos iškasimas iki reikiamos vietos ir gylio. Pragręžia pamatus vandentiekio vamzdžiui, pakloja vamzdžius, vandens šulinyje sumontuoja atbulinį vožtuvą. Šulinyje vandentiekio vamzdį pritvirtina prie esamų rentinių. Kai hidroforas jau veikia, užpila ir užlygina tranšėją.
Įrengiame nuotekų surinkimo talpyklas, valymo įrenginius. Kasame vandens šulinius mini ekskavatoriumi iki 7 rit., tranšėjas vandentiekiui, jungiame hidroforus.
Parduodame rentinius, atvežame.

Veiklos sritys

 • Griovimo, ardymo, demontavimo darbai »
  • - Žemės kasimas »
 • Santechnika, santechnikos įranga, darbai »
  • - Kanalizacijos vamzdžiai »
  • - Nuotekų, kanalizacijos montavimas »
  • - Vandentiekio montavimas »
  • - Vandentiekio vamzdžiai »
 • Statybos, renovacijos darbai, statybos firmos »
  • - Tranšėjų kasimas »