Prisijungimas

Užsiregistruokite ir administruokite savo įmonės informaciją nemokamai.


JOSVAINIŲ GĖLĖS, Irenos Marmienės gėlių ūkis

Auginame didelį kiekį  vienmečių ir daugiamečių augalų. Josvainių gėlės darbuotojai rūpinasi ir puošia privačių namų valdas, teikia apželdinimo, konsultavimo paslaugas. Ne tik auginame gėles, bet ir tvarkome miestų gėlynus. Mes dirbame visoje Lietuvoje! Nesvarbu iš kokio miesto ar miestelio esate. Mes atvyksime pas jus į vietą patys.
Adresas: Kėdainių g. 38, LT-58189, JOSVAINIŲ MSTL. JOSVAINIŲ SEN. KĖDAINIŲ R.
Telefonas: (611) 10896
Telefonas: (612) 89393
El. paštas:
Tinklalapis:
Kodas: 6169501
PVM kodas: LT100003049810

Įmonės informacija

JOSVAINIŲ GĖLĖS, Irenos Marmienės gėlių ūkis Kėdainių g. 38, LT-58189 JOSVAINIŲ MSTL. JOSVAINIŲ SEN. KĖDAINIŲ R., LIETUVA (611) 10896
Darbo laikas: I-VII: bet kuriuo metu.
Mobilusis telefonas (611) 10896
Mobilusis telefonas (612) 89393
El. p.
Svetainės adresas internete www.josvainiugeles.lt
Auginame didelį kiekį  vienmečių ir daugiamečių augalų. Augalai prižiūrimi didelę patirtį gėlių auginime turinčių specialistų. Esant pageidavimui galime gėles susodinti į pageidaujamus vazonus ir paauginti iki augalai suaugs arba pradės žydėti.
Vienmetės gėlės, daugiametės gėlės, lauko gėlės, sodinukai, dekoratyviniai augalai. Didmeninė, mažmeninė prekyba, auginimas.
Vienmetės gėlės: begonijos, chrizantemos, našlaitės, pelargonijos, smulkiažiedės gėlės, sprigės, surfinijos, petunijos, verbenos, fuksijos, ipomėjos, plektrantai, smilgos, foniniai augalai ir kt. Prekyba.
Teritorijų apželdinimas vienmetėmis ir daugiametėmis gėlėmis.
Josvainių gėlės darbuotojai rūpinasi ir puošia privačių namų valdas, teikia apželdinimo, konsultavimo paslaugas. Ne tik auginame gėles, bet ir tvarkome miestų gėlynus.
Miestų aikščių, skverų apželdinimo paslaugos. Mes dirbame visoje Lietuvoje!

Veiklos sritys

  • Gėlės, dekoratyviniai augalai, reikmenys »