Prisijungimas

Užsiregistruokite ir administruokite savo įmonės informaciją nemokamai.

ENERGETINIŲ LABIRINTŲ IR KITŲ GEOMETRINIŲ FIGŪRŲ PARKAS

Energetinių labirintų ir kitų geometrinių figūrų parkas.
Adresas: (kelias Plungė-Mažeikiai, žiedu sukti į Platelius), LT-90425, LIKŠŲ K. ŽEMAIČIŲ KALVARIJOS SEN. PLUNGĖS R.
Telefonas: (611) 34900
Telefonas: (675) 45111
El. paštas:
Tinklalapis:

Įmonės informacija

ENERGETINIŲ LABIRINTŲ IR KITŲ GEOMETRINIŲ FIGŪRŲ PARKAS (kelias Plungė-Mažeikiai, žiedu sukti į Platelius), LT-90425 LIKŠŲ K. ŽEMAIČIŲ KALVARIJOS SEN. PLUNGĖS R., LIETUVA (611) 34900
Darbo laikas: I-VI; VII: 09.00 - 22.00.
Antanas (611) 34900
Jurga (675) 45111
Svetainės adresas internete www.energlabirintai.lt
El. p.
Energetinių labirintų ir geometrinių figūrų parkas įsikūręs gražiame Lietuvos kampelyje, Žemaitijos nacionaliniame parke, netoli Platelių ežero. Nuo mūsų sodybos iki ežero yra 2.5 kilometro. Sodyba buvo įkurta 1804 metais.
Mes kuriame tokį parką, kur žmogus galėtų susipažinti su įvairiomis geometrinėmis figūromis, suprastų jų reikšmę ir poveikį mūsų gyvenime.
Šiuo metu pas mus yra sukurti penki labirintai, kuriais yra vaikščiojama, kupolai, merkaba ir mandala "Gyvybės gėlelė".
Daugelis žmonių klysta, manydami, kad energetiniai labirintai ir painūs labirintai yra tas pats. Painūs labirintai turi nepraeinamas sienas ir daug apgaulingų posūkių, o tai žmogui sukelia stresą.
Energetiniai labirintai turi tik vieną taką, vedantį į centrą ir vėl atgal. Jame nėra uždarų sienų. Kai eini labirintu, vis vingiuoji pirmyn ir atgal, sukdamas 180 laipsnių kiekvieną kartą, pereidamas į naują ratą.
Kai žmogus keičia ėjimo kryptį, taip pat keičiasi ir jo suvokimas iš dešiniojo smegenų pusrutulio į kairįjį. Tai viena iš priežasčių, kodėl labirintas gali skatinti suvokimo, jutimo, sąmoningumo imlumą. Greičiau gaunami atsakymai į klausimus, greičiau išsprendžiamos problemos, nusiraminama.
Kupolai (kupolo geometrija padeda reorganizuoti kūno ląsteles ir gerina sveikatą bei skatina kūrybingumą).
Merkaba (jis dažnas įvairiose dvasinėse tradicijose ir paprastai siejamas su apsauga, džiaugsmu, išmintimi, pasitikėjimu, įžvalga, gyvenimo jėga).
Mandala GYVYBĖS GĖLELĖ (mokslininkai nustatė, kad šio simbolio stebėjimas, atkūrimas padeda nusilpusioms organizmo ląstelėms atsinaujinti bei stabilizuoja kairiojo ir dešiniojo žmogaus smegenų pusrutulių darbą).
Būdami mūsų labirintų parke, tiek suaugusieji, tiek vaikai galite aktyviai praleisti laiką, žaisdami įvairiausius žaidimus ( batutai, lauko šachmatai, lauko domino, įvairios supynės, kupolas palaipiojimui, pirštiniai labirintai), arba, norėdami pailsėti, atsigerti arbatos, kavos bei pavalgyti labirintų užkandinėje ( kuri veiks jau gegužės mėnesį ). Taip pat mūsų parduotuvėje galite įsigyti įvairių naudingų sakralinių suvenyrų, papuošalų ir saldumynų.
Kainos: Suaugusiems - 4 €. Vaikams, moksleiviams, studentams, neįgaliesiems ir pensininkams - 2 €. Vaikams iki keturių metų – nemokamai. Atvykus grupėms, išanksto susitarus, šeimininkai plačiau papasakoja apie parke esančias figūras. O, kitu atveju, prie kiekvieno labirinto ir kitos geometrinės figūros yra stendai, kur kiekvienas turi galimybę rasti visą informaciją. Tačiau visada, jums paklausus, atsakysime į visus klausimus.
Norintiems ilgiau pabūti mūsų sodyboje ir labirintų parke, siūlome apsistoti 200 metų senumo klėtyje, kurios išorė palikta autentiška. Kambariuose yra patalynė, rankšluosčiai, viryklė, arbatinukas, šaldytuvas, indai. Viduje yra tualetas ir
Kambarių nuoma poilsiui Klėtelėje: dvivietis kambarys – 30 €, 1 šeima(svetainė ir miegamasis) – 40 €. Gyvenant pas mus poilsis mūsų parke papildomai nebekainuoja.

Veiklos sritys

  • Ekstremalios pramogos, ekstremalių pramogų organizavimas »
  • Laisvalaikio, poilsio, pramogų organizavimas »
    • - Aktyvios pramogos »
    • - Labirintai »