Prisijungimas

Užsiregistruokite ir administruokite savo įmonės informaciją nemokamai.


BUHALTERINĖ APSKAITA, UAB AUKRIMA

UAB AUKRIMA siūlo patikimas ir kokybiškas paslaugas visoje Lietuvoje, padėsiančias priimti svarbius sprendimus, siekiant Jūsų įmonės tikslų įgyvendinimo. Atsižvelgiant į klientų poreikius, galimybes ir nusistovėjusią tvarką, įmonė siūlo tarpusavio pagarba ir pasitikėjimu paremtą bendradarbiavimo modelį.
Adresas: Liepų g. 64 A-521, LT-92101, KLAIPĖDA
Telefonas: (610) 39110
Telefonas: (611) 57404
El. paštas:
Tinklalapis:
Kodas: 301300594
Registracijos data: 2007-11-27
Darbuotojų skaičius: iki 10 darbuotojų
Apyvarta: iki 30 tūkst. Eur

Įmonės informacija

BUHALTERINĖ APSKAITA, UAB AUKRIMA Liepų g. 64 A - 521, LT-92101 KLAIPĖDA, LIETUVA (610) 39110
Darbo laikas: I-V: 09.00 - 17.00.
Mobilusis telefonas (610) 39110
Mobilusis telefonas (611) 57404
El. p.
Svetainės adresas internete www.aukrima.lt
Buhalterinės apskaitos tvarkymas: - buhalterinės apskaitos tvarkymas nuo pirminių dokumentų iki finansinės atsakomybės, darbo užmokesčio apskaita, ilgalaikio turto apskaita, mokestinių deklaracijų sudarymas ir pateikimas VMI, Sodrai, Muitinei, ataskaitos statistikos departamentui, įmonės interesų atstovavimas mokestinių patikrinimų metu, apleistos buhalterinės apskaitos tvarkymas.
UAB Aukrima siūlo patikimas ir kokybiškas paslaugas visoje Lietuvoje, padėsiančias priimti svarbius sprendimus, siekiant Jūsų įmonės tikslų įgyvendinimo. Atsižvelgiant į klientų poreikius, galimybes ir nusistovėjusią tvarką, įmonė siūlo tarpusavio pagarba ir pasitikėjimu paremtą bendradarbiavimo modelį.
Didelę reikšmę teikiame žodiniam įsipareigojimui ir betarpiškam nuolatiniam bendravimui su Klientu. Dirbame visoje Lietuvoje. Samdant įmonę, Jums nekainuoja buhalterio darbo vietos paruošimas ir išlaikymas. Jūs nemokate už darbuotojo mokymus, atostogas, neinvestuojate į skatinimo ar motyvacijos sistemas.
Jums suteikiamos didesnės garantijos už mažesnę riziką. Prisiimame teisinę ir materialinę atsakomybę už savo darbą pagal sutartį. Darbe vadovaujamės verslo etikos kodeksu.

Veiklos sritys

  • Buhalterinė apskaita, auditas »
    • - Buhalterinės apskaitos tvarkymas »
    • - Buhalterinės paslaugos »
    • - Darbo užmokesčio apskaita »