Prisijungimas

Užsiregistruokite ir administruokite savo įmonės informaciją nemokamai.

ALPAKŲ SPALVOS, ūkininkės Vitalijos Bendziuvienės ūkis

ALPAKŲ SPALVOS, ūkininkės Vitalijos Bendziuvienės ūkis: karšia alpakų vilną, parduoda alpakų vilnos siūllus, mezginius, antklodes. Parduoda alpakas.
Adresas: Motiškių g. 25, LT-74423, SEREDŽIUS SEREDŽIAUS SEN. JURBARKO R.
Telefonas: (611) 21989
Telefonas: (616) 50848
El. paštas:
Tinklalapis:
Kodas: .

Įmonės informacija

ALPAKŲ SPALVOS, ūkininkės Vitalijos Bendziuvienės ūkis Motiškių g. 25, LT-74423 SEREDŽIUS SEREDŽIAUS SEN. JURBARKO R., LIETUVA (611) 21989
Mobilusis telefonas (611) 21989
Mobilusis telefonas (616) 50848
El. p.
Svetainės adresas internete www.alpakuspalvos.lt
Parduodame šieną alpakoms. Galime priimti užsakymus kitiems metams. Šienas natūralios, nekultūrinės, Nemuno lankų pievos.
Parduodame traiškytus grūdus alpakoms. Grūdų sudėtis: miežiai, kviečiai, kukurūzai.
Karšiame alpakų vilną. Vilna turi būti išvalyta nuo šiukšlių, išplauta ir iškedenta. Karšiame bet kokį kiekį. Kiekvienos alpakos vilną ar spalvą galime iškaršti atskirai. Galime karšti ir maišydami skirtingų spalvų ar atspalvių vilną.
Tvarkome alpakoms nagas, šlifuojame priekinius dantis. Taip pat trumpiname iltinius dantis patinams, kad nežalotų vienas kito.
Šiuo metu turime šešis  veislinius alpakų patinus - reproduktorius.  Visi jie skirtingų spalvų ir atkeliavę išskirtingų šalių alpakų ūkių, siekiant išvengti giminingumo. Visi patinai turi sveikatos, o keturi iš jų ir kilmę įrodančius dokumentus, todėl žinomi patinų tėvai ir protėviai bei jų spalvos. Mūsų bandos pasididžiavimas yra trys 100 % Peru kraujo veisliniai patinai: PAZ Peruvian Gringito, PAZ Peruvian Matador ir PAZ Peruvian Jamiro.
Turime pasiūlyti natūralių spalvų, 100 proc. alpakų vilnos siūlų. Siūlai suverpti iš mūsų ūkyje auginamų ir nukirptų alpakų vilnos.
Mūsų parduodamos alpakos yra įvairaus amžiaus, skirtingų spalvų bei charakterių. Kiekvienam pirkėjui patarsime, kokį gyvūną geriau įsigyti, kaip jį prižiūrėti ir veisti.
Tik 100% alpakų vilnos, natūralių spalvų, rankų darbo, mezginiai numegzti iš mūsų ūkyje auginamų gyvūnų. Gaminiai iš šios vilnos labai vertinami dėl savo aukštos kokybės. Ši vilna ir jos gaminiai nesukelia alergijos tiems kas alergiški avies vilnai, nes neturi lanolino. Alpakų vilna yra prabangos produktas. Ji minkštesnė, tvirtesnė nei kašmyro, lengvesnė nei avies, blizga kaip šilkas, švelni kaip merinosų.
Alpakų vilnos drabužiai yra lengvi, mažiau dėvisi, neblunka ir geriau laiko šilumą nei avies. Šie drabužiai tinka alergiškiems žmonėms, ypač vaikams.
Pagamintos pirmosios 100% alpakų vilnos antklodės rudens - žiemos sezonui. Šios antklodės tiks ir vasarai, kadangi jos turi termoreguliacinių savybių. Alpakų vilnos antklodės yra lengvos, minkštos, bekvapės (kadangi vilna neturi lanolino), tinkančios alergiškiems žmonės, nesukeliančios prakaitavimo.
Šiuo metu turime dviejų dydžių antklodžių: viengulės - 140X200cm  ir dvigulės - 200X220cm. Alpakų antklodes lengva prižiūrėti, jas reikia reguliariai išpurtyti ir išvėdinti, taip pat galima skalbti 30 laipsnių temperatūroje vilnos režimu.

Veiklos sritys

 • Audiniai, užuolaidos, verpalai »
  • - Vilna »
  • - Vilnos patalynė »
  • - Vilnos siūlai »
 • Žvėrininkystė »
  • - Alpakos »
  • - Veisimas, auginimas »
  • - Žvėreliai »