Prisijungimas

Užsiregistruokite ir administruokite savo įmonės informaciją nemokamai.


AKMENĖS RAJONO JAUNIMO IR SUAUGUSIŲJŲ ŠVIETIMO CENTRAS

AKMENĖS RAJONO JAUNIMO IR SUAUGUSIŲJŲ ŠVIETIMO CENTRAS - kvalifikacijos tobulinimas, profesinis mokymas, nuotolinio mokymo tinklas, socialinių įgūdžių ugdymo ir jaunimo klasės, valstybinės kalbos ir LR Konstitucijos pagrindų egzaminų vykdymas, ECDL testavimas, jaunimo informavimo taškas (JIT). Trečiojo amžiaus universitetas.
Adresas: Vytauto g. 3, LT-85114, NAUJOJI AKMENĖ AKMENĖS R.
Telefonas: (425) 56833
Faksas: (425) 56860
Telefonas: (612) 48843
El. paštas:
Tinklalapis:
Kodas: 300008466
Darbuotojų skaičius: 51 - 100 darbuotojų
Atlyginimų vidurkis: 730.53 Eur (2017 m. 09 mėn.)
SoDra įmokų suma: 15365.63 Eur (2017 m. 09 mėn.)

Įmonės informacija

AKMENĖS RAJONO JAUNIMO IR SUAUGUSIŲJŲ ŠVIETIMO CENTRAS Vytauto g. 3, LT-85114 NAUJOJI AKMENĖ AKMENĖS R., LIETUVA (425) 56833
Darbo laikas (administracija): I-V: 08.00 - 17.00.
Darbo laikas (centras): I-V: 07.00 - 20.00.
Direktorė, telefaksas (425) 56833
Raštinė, telefaksas (425) 56860
Direktorė (612) 48843
Svetainės adresas internete www.smc.akmene.lt
El. p.
Jaunimo ir suaugusiųjų formalusis ir neformalusis mokymas. Suaugusiųjų vidurinio mokymo programos akreditacija. Gimnazijos statusas. Nuotolinio mokymo tinklas pagal įvairias programas: jaunimo ir suaugusiųjų formalusis pagrindinis ir vidurinis mokymas, taikant nuotolinio mokymo formą (nuotolinė kompiuterinė mokymo programa MOODLE, Adobe Connect).
Socialinių įgūdžių ugdymo klasė.
Jaunimo klasė.
Nuotolinio mokymo tinklas pagal įvairias programas: jaunimo ir suaugusiųjų formalusis pagrindinis ir vidurinis mokymas, taikant nuotolinio mokymo formą (nuotolinė kompiuterinė mokymo programa MOODLE, Adobe Connect). Priimami visi norintys įgyti pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą (nuo 14 metų). Susipažinti su nuotolinio mokymo kursais galima adresu: smc.akmene.liedm.net/login/index.php
Kvalifikacijos tobulinimas pedagogų ir bendruomenės: kalbų (lietuvių, anglų, rusų, vokiečių, prancūzų) kursai (mokymas), kompiuterinio raštingumo, pynimo iš vytelių, keramikos, verslo pagrindų, buhalterinės apskaitos, viešųjų pirkimų organizavimas.
Suaugusiųjų profesinis mokymas. Formaliosios profesinio mokymo programos: kompiuterio vartojimo pagrindų, staliaus, mūrininko, siuvėjo - operatoriaus, plataus profilio kirpėjo, manikiūrininko, verslo organizatoriaus ir kt.
Suaugusiųjų profesinis mokymas. Neformalios profesinio mokymo programos: kompiuterinio raštingumo, supažindinimo su statybininko ir medienos apdirbimo profesijomis, dažytojo profesinių žinių ir praktinių įgūdžių atnaujinimo, staliaus profesinių žinių ir įgūdžių atnaujinimo, staliaus ir dailidės profesinių žinių ir įgūdžių atnaujinimo, siuvėjo profesinių žinių ir įgūdžių atnaujinimo, dailidės profesinių žinių ir įgūdžių atnaujinimo ir kt.
Suaugusiųjų profesinis mokymas. Neformalios profesinio mokymo programos: akmens apdirbėjo, verslo organizavimo, supažindinimo su verslo pradmenimis, mūrininko, staliaus, apdailininko, kompiuterio vartojimo pagrindų, pardavėjo profesinių žinių ir įgūdžių atnaujinimo, virėjo žinių ir įgūdžių atnaujinimo ir kt.
Profesinis orientavimas (psichologo konsultacijos). Karjeros planavimas.
Europos Sąjungos projektų rengimas, vykdymas (konsultacijos, administravimas).
ECDL įgaliotasis testavimo centras.
Valstybinės kalbos ir Lietuvos Respublikos Konstitucijos pagrindų egzaminų vykdymas. Valstybinio kalbos egzamino rengimas (ruošimas, paruošimas) ir laikymas (rusakalbiams ir kitataučiams). Organizavimas.

Veiklos sritys

 • Mokymo centrai, mokymai, kursai »
  • - Baldžiaus kursai »
  • - Kalbų kursai »
  • - Kompiuterių kursai »
  • - Kvalifikacijos kėlimo kursai »
  • - Medžio apdirbimo specialistų kursai »
  • - Perkvalifikavimas »
  • - Statybininkų kursai »
 • Mokymas ir papildomas ugdymas »
  • - Neformalus ugdymas »