Prisijungimas

Užsiregistruokite ir administruokite savo įmonės informaciją nemokamai.

MILADA, A. VILIMO firma - dviračių parduotuvė Panevėžyje, internetinė prekyba dviračiais

Dviraciai.lt e-parduotuvė yra įkurta ir valdoma A. Vilimo firmos Milada. Įmonė užsiima dviračių prekyba, atsarginių dviračių dalių, aksesuarų prekyba, taip pat taiso dviračius ir konsultuoja pirkėjus įvairiais dviračių įsigijimo klausimais. A. Vilimo firma Milada yra Lietuvos dviračių verslo asociacijos (LDVA) narė - steigėja.
Adresas: Darbo a. 5, LT-35220, PANEVĖŽYS
Telefonas: (615) 30892
Faksas: (45) 508612
Telefonas: (686) 44321
El. paštas:
Tinklalapis:
Kodas: 147064612
PVM kodas: LT470646113
Darbuotojų skaičius: iki 10 darbuotojų

Įmonės informacija

MILADA, A. VILIMO firma - dviračių parduotuvė Panevėžyje, internetinė prekyba dviračiais Darbo a. 5, LT-35220 PANEVĖŽYS, LIETUVA (615) 30892
Darbo laikas: I-V: 09.00 - 18.00; VI: 09.00 - 15.00.
Mobilusis telefonas (615) 30892
Mobilusis telefonas (686) 44321
Faksas (45) 508612
Svetainės adresas internete www.dviraciai.lt
El. p.
Firma MILADA priklauso žinomam Lietuvos dviračių sporto entuziastui ir dviratininkui Algimantui Vilimui, kuris dviračių versle dirba jau 15 metų, todėl turi sukaupęs daug žinių ir patirties. Pirkdami mūsų parduotuvėje gausite nemokamą konsultaciją - atsakysime į visus su dviračiais susijusius klausimus, taip pat padėsime Jums išsirinkti dviratį pagal poreikius ir kišenę, nes esame šios srities profesionalai ir dideli dviračių entuziastai.
Patarsime, kaip teisingai važinėti dviračiu, paaiškinsime, kaip veikia pavaros, ir kaip nenuvarginti savo organizmo važinėjant tiek lygiu keliu, tiek kalnuota vietove. Dviratis - ne tik transporto priemonė, bet ir sveikatos šaltinis.
Mūsų teikiamos paslaugos: - nemokamos konsultacijos patarimai; nemokamas dviračių paruošimas pardavimui ; nemokama garantinė priežiūra.
Visų modelių dviračių taisymas: ratų tiesinimas; ratų surinkimas pagal poreikius; perjungėjų keitimas ir derinimas; stabdžių sistemos reguliavimas, keitimas; centrinės ašies keitimas, derinimas; žvaigždžių blokų keitimas, derinimas; galinių įvorių su vidinėmis pavaromis taisymas; naujo dviračio paruošimas važiavimui; kapitalinis dviračių taisymas; dviračių surinkimas pagal poreikius; dviračių kompiuterių montavimas, dviračių dalys, dviračių aksesuarai.
Prekiniai ženklai: KROSS, PANTHER, MINERVA, MERIDA, UNIBIKE, ROMET, CENTURION, CUBE, SCOTT, RUHRWERK, SENSA, RALEIGH, AVENUE, SHIMANO.
LIETUVOS DVIRAČIŲ VERSLO ASOCIACIJOS NARYS.

Veiklos sritys

 • Dviračiai, keturračiai, mopedai, motoroleriai, motociklai »
  • - Dviračių taisykla, remontas »
  • - Kalnų dviračiai »
  • - Sportiniai dviračiai »
  • - Turistiniai dviračiai »
  • - Vaikiški dviračiai »
 • Elektroninė prekyba, e-komercija, internetiniai portalai »
  • - Prekės internetu »